06.05.2016 - 24.06.2016 Cena no 299EUR

Turcija - ideāla valsts ne tikai pirmajam atpūtas braucienam un atpūtai pludmalēs. Lielākā daļa Latvijas tūristu šeit jūtas kā mājās. Ar katru gadu Turcijas kūrortus apmeklē arvien vairāk mūsu tūristu. Turcija pārliecinoši ir populārākā valsts starp piedāvātajām vasaras atpūtas vietām.

Bodruma ir Turcijas dienvidrietumu kūrorts, kas piesaista atpūtniekus ne tikai ar savām pludmalēm, jūru un lieliskajiem laika apstākļiem, bet arī ar seno laiku vēsturi. Bodruma ir viens no Turcijas tūrisma industrijas centriem, kas pielāgots ērtai atpūtai un piedāvā aplūkot pilsētas vēsturiskās daļas. Līdz 1960. gadam Bodruma bija zvejnieku ciemats, bet tagad tā ir reģionālais centrs, ap kuru izvietojušies daudzi mazi ciematiņi. Pilsēta un to ieskaujošie ciematiņi izvietoti Bodrumas pussalas dienvidu pusē, tādēļ kūrortā visu gadu valda Turcijas siltais klimats - ziemā temperatūra ir ap 10 grādiem pēc Celsija, bet vasarā sasniedz pat 35 grādus. Patīkamā klimata, lieliskās dabas un vēsturisko apskatas vietu dēļ Bodruma ir populāra bagāto Turcijas un ārzemju tūristu atpūtas vieta.

Mūsdienās Bodruma ir populāra brīvdienu galamērķiem tiem, kuriem patīk tradicionālas Vidusjūras brīvdienas. Kūrorts sastāv no divām daļām. Vienā ir gara un šaura pludmale ar kafejnīcām un bāriem, kas atvērti no rīta, piedāvājot atsvaidzinošus dzērienus, un vakarā pēc plkst.22:00 te sāk gatavoties nakts dzīvei. Pilsētas rietumu daļā izvietota osta un jahtu piestātne. Šeit varēsiet atrast modes preču veikalus, vietējos produktus, piemēram, olīveļļu un vīnu, mīlīgus restorānus un aktīvu nakts dzīvi. Tie, kuri vēlas gulēt pludmalē un sauļoties, var izvēlēties kādu no netālo pilsētiņu Gumbetas un Bitezas smilšainajām pludmalēm, jo Bodrumas pludmalē ir daudz mazu akmentiņu. Tomēr ne jau vienmēr nepieciešamas smiltis – Bodruma piedāvā plašu ūdens atrakciju klāstu. Izvēlieties laivu, nodarbojieties ar snorkelēšanu un aplūkojiet jūras dibenu (brilles un snorkelēšanas aprīkojums maksā aptuveni 20 liras) vai kopā ar citiem nirējiem ienirstiet dziļāk. Aktīvie atpūtnieki blakus pilsētiņā Vaso var izmēģināt vindsērfingu.

Senā un tai pašā laikā ārkārtīgi modernā pilsēta Marmarisa ir skaistākā kūrortpilsēta visā Turcijas dienvidrietumu daļā. Tā atrodas vietā, kur saplūst Egejas jūra ar Vidusjūru. Tikai dažas vietas var tikt pielīdzinātas Marmarisas skaistumam: mājīga pludmale, kuru ieskauj oleandri, priedes un citi skuju koki. Savukārt, visas vēsturiski svarīgās vietas atrodas pāris metru attālumā no krasta un ir viegli sasniedzamas, dodoties turp ar kājām. Kopš Marmarisā ir izveidota viena no svarīgākajām Vidusjūras jahtu ostām, atpūtniekiem tiek piedāvāta iespēja doties ekskursijās uz dažādām vēsturiskām vietām. Tāpat apmeklētāji var izmantot arī katamarānus un ūdensslēpes.

Līdz pat šai dienai Marmarisas reģions ir saglabājis majestātisko vēsturiskā laikmeta garšu. Tas ir pārpildīts ar senās civilizācijas atliekām. Tādu seno pilsētu apmeklējums, kā Efesa (Ephesus), Milēta (Miletus), Priene, Didima (Didyma), Halikarnāsa (Halicarnassus), Telmesa (Telmessos) u.c. apmeklētājiem sniedz visaptverošu priekšstatu par antīkās civilizācijas skaistumu un diženumu. Visaizraujošākie ir Efesā (Ephesus) esošā Artemisa tempļa un Bodrumas Halikarnāsas mauzoleja noslēpumi. Abi šie brīnumi ir radušies Marmarisas reģionā. Marmarisas atpūtas zona stiepjas no Bodrumas līdz Antālijai (Antalya). Tūristi to dēvē par „Zilo ceļojuma zemi”.


Lidojumu grafiks 2016. gada vasaras sezonai:
Maijs
Jūnijs
06.,13.,20.,27.
03.,10.,17.,24.


Cenā ietilpst:
- aviobiļetes Rīga - Bodrum - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā, a/k Turkish Airlines)
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- uzņemošās puses tūrisma pavadoņa pakalpojumi;
- 9 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Cenā neietilpst:
- ceļojuma apdrošināšana;
- personīgie izdevumi;
- ekskursijas.Informācija par valsti.

Noderīgi padomi.

Valsts īpatnības.

Apskates objekti.
Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
E-pasts: info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri