Kruīzi

Arktika un Antarktīda

Špicbergena, Polāro lāču karaļvalsts

23.01.2018 - 19.08.2018 Cena no 3778EUR

*cena EUR no 3779. Nomaļa, noslēpumaina un ekstrēma - Špicbergenas sala, Novēģija.

polar bears Dodieties ceļojumā, lai nokļūtu tālākajos Špicbergenas nostūros. Ar kuģi "Polārā zvaigzne" Jūs varēsiet atklāt sev vietas, kuras nav pieejamas visiem kuģiem. Mēs vēlamies sasniegt Svalbāras tālākos austrumu un ziemeļu vietas, un piedzīvot neaizmirstamu dabas dažādību Svalbāras arhipelāgā. Šeit jūras putni, vaļi, roņi un valzirgi dzīvo polārā lāča ledainajā karaļvalstī, un to var neapšaubāmi nodēvēt par Arktikas "karali".

BRAUCIENA APRAKSTS.

1 diena. IERAŠANĀS ARKTIKĀ

Lidojums no Oslo uz Longyearbyen, un palikšana tur pa nakti.

2 diena. LONGYEARBYEN UN BARENTSBURG

Eksursija gida pavadībā pa Longyearbyen, kas ir norvēģu ciemats, uzskatāms par Svalbāras galvaspilsētu. Tas ir dzīvīgs, mazs ciemats, kas atrodas starp elpu aizraujošiem Arktikas dabas skatiem. Barentsburga ir krievu ciemats ar eksotisku krievu artefaktu kolekciju un arhitektūru. Šis ciemats tika izveidots 1935. gadā.

3 diena. MAGDALENEFJORDEN ZIEMEĻRIETUMU ŠPICBERGENAS NACIONĀLAIS PARKS

Kongsfjords ir lielākais fjords Špicbergenas ziemeļrietumu krastā. Jūs varēsiet vērot ainavas dažādību - no lieliem tundras laukiem līdz pat augstām ledāju virsotnēm, kas iegrimst okeānā. Jūs apmeklēsiet arī Ny Alesund, kas sākotnēji ir bijusi raktuvju pilsēta, bet šodien tā ir vistālāk uz ziemeļiem esošā Arktiskā pētniecības stacija pasaulē. Kuģojot garām "Septiņiem aisbergiem", Jūs nokļūsiet Ziemeļrietumu Špicbergenas nacionālā parka karaļvalstī. Šodienas plānā ietilpst vaļu medību vēstures izzināšana un neaprakstāmi skaistais Magalēnas fjords.

4 diena. ZIEMEĻU SVALBĀRA

Virzoties uz vistālāk ziemeļos esošo salu grupu Svalbāras arhipelāgā, jūs ieraudzīsiet lielo un ātri peldošo Monako ledāju. Blakus šim milzīgajam ledājam, tīrā un sāļainā ūdens savienojums veido lielisku barošanās vietu jūras putniem. Jotunkjendānes termālie avoti ir daļa no Svalbāras arhipelāga, un tie ir īpaši ar to, ka tie ir dokumentēti kā vistālāk ziemeļos esošie termālie avoti.

5 diena. ZIEMEĻAUSTRUMU ŠPICBERGENAS DABAS REZERVĀTS

Iespaidīgā Alkefjellas putnu klints reizēm tiek saukta kā Piccadilly Circus no jūrasputniem. Tā 300m lielās smailes ceļās taisni no jūras un veido lielisku ligzdošanas vietu.

6 diena. EDGEOYA DIENVIDAUSTRUMU SVALBĀRAS DABAS REZERVĀTS

Kuģojot starp divām milzīgām salām, Jūs virzīsieties pretī skaistaijai Kapp Lee vietai, uz Edgeoya. Edgeoya ir trešā lielākā sala Svalbārā. Šeit Jūs varat nolūkoties valzirgu kolonijā. Ap šo laiku bieži vien apkārtesošās virsotnes ir noklātas ar sniegu.

7 diena. HORNSUND DIENVID ŠPICBERGENAS NACIONĀLAIS PARKS

Pa nakti mēs apbrauksim Špicbergenas dienvidu ragu, lai nokļūtu, kā daudzi uzskata, pie viena no visiespaidīgākajiem fjordien Špicbergenā, satriecošā Hornsund fjorda. Ar tā stāvajām klintīm un iespaidīgajiem šļūdoņiem, šī vieta atklāj biedējošu skaistumu.

8 diena. ISFJORDEN UN SKANSBUKTA

Pavadot dienu Isfjordas apgabalā, Jums ir iespēja izpētīt fjorda ārējo daļu, pirms došanās aizsargātā un ainaviskā līcī. Viens no izcilākajiem kalniem šeit ir Alkhorna kalns, kur vasaras sezonā ligzdo tūkstošiem Brūničas putni - kairas. Brauciena noslēgumā ir paredzēts atvadu bārbekjū, kura laikā Jums ir iespēja veldzēties atmiņās par braucienu un dalīties iespaidos ar citiem pasažieriem.

9 diena. LONGYEARBYEN

Transfērs uz lidostu, lai veiktu lidojumu uz Oslo.

Izbraukšanas datumi: 23.07.14., 30.07.14., 06.08.14., 13.08.14., 22.07.15., 29.07.15., 05.08.15., 12.08.15., 19.08.15.

* Cenā ir iekļauts:
- lidojums Oslo-Longyearbyen-Oslo (nodokļi iekļauti);
- aprakstā minētie transfēri.
- kruīza pakete izvēlētajā kajītē ar trīsreizēju ēdināšanu;
- 1 nakts Longyearbyen pirms došanās kruīzā (brokastis un pilsētas apskate iekļauta);
- vēja un ūdens izturīga jaka.
* Cena ir atkarīga no izvēlētās kajītes kategorijas un brauciena datuma.


Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri