SPA, Wellness

Ungārija

SPA brīvdienas Heviz kūrortā

25.05.2018 - 31.12.2018 Cena no 289EUR

Peldies un ārstējies termālajā ezerā Heviz, kurā cauru gadu ūdens temperatūra nav zemāka par 22°C.

Heviz Heviz ezerā atrastās senās monētas liecina par to, ka romieši iespējams bija pirmie, kuri izmantoja ezera dziedinošās spējas. Heviz kļuva par SPA kūrortu tikai pēc 18. gadsimta. Tika uzcelta koka peldēšanas māja, kuras stils ir saglabāts līdz pat mūsdienām. Tā Heviz kļuva populāra visā valstī, un 20. gadsimta sākumā tika izveidotas viesnīcas un restorāni.

Termālais ezers
Heviz ezera vidējā ūdens temperatūra ir 30°C, tādēļ pelde brīvā dabā ir ļoti patīkama pat ziemā. Karstie avoti, kas ir bagāti ar minerāliem, piepilda ezeru no 1 km dzīlēm zem zemes. Dziedējošā ūdens sastāvā sērs, rādijs un minerāļi. Avotu dēļ ūdens pilnīgi nomainās 85 stundu laikā. Dziedējošais ūdens un terapiskie dubļi ir radušies no Panonijas jūras, kas bija Heviz ezera vietā miljoniem gadu iepriekš. Tas ir efektīvs fizioterapijas komplekss, kā arī līdzeklis dažādu formu reimatiskiem un kustību traucējumiem.
Peldes ir galvenā aktivitāte, bet ietīšanās ārstnieciskajos dubļos un dažādas masāžas arī ir pieejamas. Termālais ezers ir atvērts apmeklētājiem katru dienu, lai gan darba laiks ir atkarīgs no sezonas. Peldes iekštelpās ir iespējamas visu gadu. Kopā ir 9 iekšējie termālie baseini, visi ar ūdens temperatūru 35C.


Piedāvājam dažādas SPA paketes šādās Heviz SPA viesnīcās:

Kolping Hotel SPA & Family Resort 4*
- jautra, dziedējoša un patīkama atpūta visai ģimenei! Viesnīcai ir pašai savs SPA ar termālo ūdeni, kā arī 10 hektāru liels parks ar dažādām sporta un izklaides iespējām, un internacionāli atzīts restorāns. Iesakām visām paaudzēm! Cena par divvietīgu numuru, brokastīm un vakariņām no 68 EUR/pers./nakts.
Cena par SPA paketi 7 naktis + 9 procedūras: no 510 EUR/pers..

Danubius Health SPA Resort Heviz 4* Superior - pirmā medicīniskā un Spa viesnīca Heviz SPA kūrortā, ar 35 gadu pieredzi tradicionālajās terapijās. Centrāla atrašanās vieta, bet klusā pilsētas daļā, tikai 300 metrus no Heviz termālā ezera. Viesnīcai pašai ir savs terapijas centrs, kurā piedāvā vairākus tradicionālos Heviz terapijas veidus, kā arī augsti kvalificēti medicīnas darbinieki.
Cena par divvietīgu numuru, brokastīm un vakariņām par 7 naktīm no 420 EUR/pers.
Papildus ir iespējamas dažādas SPA terapijas.

Danubius Health SPA Resort Aqua 4* - pirmā All Inclusive medicīniskā un Spa viesnīca Heviz SPA kūrortā. Atrodas Heviz pilsētas centrā, tikai 5 minūšu attālumā no ezera. Lieliska viesnīca ģimenēm - priecīgi bērni un atpūtušies vecāki!
Cena par divvietīgu numuru, AI par 7 naktīm no 432 EUR/pers.
Papildus ir iespējamas dažādas SPA terapijas.

NaturMed Hotel Carbona 4* - 2012. gadā piešķirts Eiropas Veselības & SPA apbalvojums, kā "Labākais Medicīnas SPA Ungārijā". Viesnīca ir Vidusjūras stilā ar lielisku āra baseinu. Pieejams plašs procedūru un aktivitāšu klāsts visu gadu. Cena par divvietīgu numuru, apmetoties vismaz 2 naktis, ar brokastīm un vakariņām no 77 EUR/pers./nakts.
Speciālie SPA piedāvājumi:

"Relaksējošā pakete" Cena no 669 EUR/pers.
Spēkā 04.05.-28.09.2013.
- 7 naktis ar brokastīm un vakariņām
- medicīniskā konsultācija
- 2 x medicīniskā masāža (20 min)
- 3 x ietīšanās dubļos (20 min)
- 2 x zemūdens masāža ar Humino-tinktūras (15 min)
- 1 x Sensolite (polarizēta gaismas terapija) (20 min)
- SPA, saunas un fitnesa kompleksa izmantošana
*cena uzrādīta ar apmešanos divvietīgā numurā. Uzrādītajā cenā iekļauts speciālais piedāvājums: 7 naktis par 6 cenu laika periodā 26.05.-26.07.2013.

Pieejama arī "Ajūrvēda pakete" - 7 naktis ar brokastīm un vakariņām, un SPA procedūrām, cena no 689 EUR/pers.
"Klasiskā SPA terapija" - 7 naktis ar brokastīm un vakariņām, un SPA procedūrām, cena no 657 EUR/pers.

Hunguest Hotel Panorama Heviz 3* - viesnīca atrodas 100 metrus no termālā ezera, pilsētas centrā. Viesnīca ir savienota ar Veselības un SPA institūtu St.Andrew centru. Viesnīca piedāvā dažādas izklaides programmas, kā arī ekskursijas un sporta aktivitātes.
Cena par divvietīgu numuru, AI un iekļautu ieejas maksu par Heviz ezeru katru dienu (3 stundas) un izklaides aktivitātēm par 7 naktīm no 289 EUR/pers.
Cena par divvietīgu numuru, apmetoties vismaz 2 naktis, ar brokastīm un vakariņām, ieejas maksu par Heviz ezeru katru dienu (3 stundas) un izklaides aktivitātēm no 60 EUR/pers./nakts.

Cenas var mainīties atkarībā no izvēlētā ceļojuma laika, izvēlētā piedāvājuma un vietu pieejamības. Sīkāku informāciju par viesnīcām, SPA paketēm un cenām lūdzams jautāt mūsu tūrisma konsultantiem!

Papildus izdevumi:
- aviobiļetes Rīga-Heviza-Rīga, tiešais lidojums (no Ls 125 vienam cilvēkam abos virzienos), lidojumi vienreiz nedēļā - katru sestdienu;
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
- ceļojuma apdrošināšana, ja nepieciešams;
- personīgie tēriņi.

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā