SPA, Wellness

Igaunija

SPA brīvdienas Sāremā

01.01.2018 - 31.12.2018 Cena no 23EUR

Izvēlieties atpūtu kādā no 5 viesnīcām, lai lutinātu ķermeni SPA procedūrās un aizmirstu rūpes un satraukumus, baudot Sāmsalas dabas skaistumu!

Vai vēlaties apmeklēt Eiropas līmeņa SPA procedūras uz salas, kuras skaistums un vienreizība pārsteidz uz katra soļa?
Vai vēlaties pieredzēt Kuresāres minerālūdeņu un Mullutu Suurlaht piekrastes mālu dziedējošo spēku?
Vai vēlaties lutināt ne vien savu ķermeni, bet arī doties ekskursijās, kur gūt interesantu informāciju par vietējo kultūru, vēsturi un paražām?

Ja kaut uz vienu jautājumu esat atbildējis ar "Jā", Jums noteikti jādodas uz Sāremā!

Piedāvājam Jums lielisku veidu, kā 3 dienās - brīvdienās vai jebkurā citā Jums vēlamā laikā - gūt jaunus iespaidus un lutināt ķermeni, apceļojot Sāremā, un nesteidzīgi baudot daudzveidīgas ķermeņa procedūras kādā no piedāvātajām Kuresāres SPA viesnīcām.
Šeit katra procedūra tiek piemērota individuālām vēlmēm. Katrs SPA salons ir atšķirīgs, taču tos vieno darbinieku profesionalitāte un pieredze, kā arī piedāvājuma daudzveidība.

Iepazīstieties ar katras viesnīcas piedāvājumu - istabu cenām, aprakstiem, SPA pakešu cenām - , izvēlieties un dodieties pelnītā atpūtā, lai palutinātu savu ķermeni un garu!

SPA Hotel Ruutli - īpaši piemērota viesnīca atpūtai ar ģimeni. Cena par divvietīgu numuru no Eur 55 par vienu nakti (iekļautas brokastis, kā arī saunas un baseina apmeklējums), SPA paketes cena no Eur 54 par vienu nakti vienai personai, uzturoties divvietīgā numurā vismaz 2 naktis.

SPA Hotel Meri
- SPA paketes par izdevīgām cenām! Cena par divvietīgu numuru no Eur 55 par vienu nakti (iekļautas brokastis, kā arī saunas un baseina apmeklējums), SPA paketes cena no Eur 54 par vienu nakti vienai personai, uzturoties divvietīgā numurā vismaz 2 naktis.

SPA Hotel Saaremaa Valss
- izbaudiet īpašo dūņu dziedniecību! Cena par divvietīgu numuru no Eur 45 par vienu nakti (iekļauts saunas un baseina apmeklējums).

GOSPA Georg Ots Spa Hotell
- piedāvājumā dažādas SPA paketes ziemas-pavasara sezonai.

Grand Rose SPA - īpašas SPA paketes jaunajiem vecākiem, pāriem, sievietēm. Eleganta un jauna viesnīca. Cena par divvietīgu numuru no Eur 80 par vienu nakti (iekļautas brokastis, kā arī Rose Garden SPA un saunu centra apmeklējums), SPA paketes cena no Eur 59 par vienu nakti vienai personai, uzturoties divvietīgā numurā.


Sīkāku informāciju par šo viesnīcu pakalpojumu cenām jautājat mūsu tūrisma konsultantiem.Nokļūšana Sāremā

Maršruta shēma: Rīga-Pērnava-Virtsu-Kuivastu-Kuresāre. Nokļūšana no Virtsu (Igaunija) uz Kuivastu (Muhu sala) - ar prāmi.

Ar personīgo transportu - jāveic ~ 700 km ceļā, tas ir, Eur 40-60 degvielas izdevumi;
- jāiegādājas prāmja Virtsu-Kuivastu-Virtsu biļetes (pilnas biļetes cena vienam cilvēkam abos virzienos - ~Eur 4.50, vieglā auto biļete no ~ Eur 13 abos virzienos)
Ar sabiedrisko transportu - autobuss Rīga-Pērnava (pilnas biļetes cena vienam cilvēkam abos virzienos no Eur 6);
- autobuss Pērnava-Kuresāre (pilnas biļetes cena vienam cilvēkam abos virzienos ~ Eur 20)


Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri