SPA, Wellness

Čehija

SPA brīvdienas Karlovi Vari

Cena no 170EUR

Karlovi Vari ir viena no skaistākajām un apmeklētākajām SPA pilsētām Čehijā. Izvēlieties kādu no 2 piedāvātajām viesnīcām, lai atpūstos un baudītu SPA procedūras.

Karlovi Vari (Karlovy Vary) jeb Karlsbāde (tā saukta Vācijā un Anglijā) ir viena no skaistākajām un apmeklētākajām Čehijas pilsētām. Tajā tek 12 minerālavoti (no tiem daži - termālie), kuru ūdens tiek izmantots ārstniecībā. Pilsētas viesi savulaik bijuši Kazanova, L. van Bēthovens, V. A. Mocarts un daudzi citi.
Pilsēta atrodas Teplas upes ielejā. Pilsētas arhitektūra galvenokārt ataino barokālo un Art Nouveau greznumu.
Bez izcilām SPA tradīcijām pilsēta saviem viesiem piedāvā golfa spēli vecākajā valsts golfa laukumā vai golfa simulatorā, tenisu, āra un iekšējos baseinus, biljardu, izjādes, karatē, skvošu un daudzas citas aktivitātes.Šeit ir arī teātris, kino, mākslas galerijas, bāri un klubi. Katru gadu jūlijā šeit notiek Starptautiskais filmu festivāls.
No Prāgas pilsētā var nokļūt ar autobusu vai vilcienu. Brauciena ilgums - apm. 2 stundas.

Piedāvājam dažādas SPA paketes šādās Karlovi Vari SPA viesnīcās:

SPA & Wellness Ambiente Hotel 4* - luksusa klases viesnīca pilsētas centrā. Tajā ir 37 istabas. Džkuzi, saunas, tvaika kabīnes, vairāk kā 40 dažādas procedūras būs Jūsu labsajūtas garants. Procedūrās tiek izmantota vācu Biodroga kosmētika.
SPA paketes un cenas

Parkhotel Richmond 4* - viesnīca atrodas klusā pilsētas daļā pie Tepla upes, angļu stila parka ieskauta. Parkā izveidots japāņu stila meditāciju dārzs. Viesnīcai ir vairāk kā 160 gadu sena vēsture. Tajā ir 116 istabu, restorāns, kafejnīca ar āra terasi, baseins un sauna.
SPA paketes un cenas


* - norādītā cena ir par lētāko piedāvāto SPA paketi vienam cilvēkam divvietīgā numurā.
Cena var mainīties atkarībā no izvēlētā ceļojuma laika, izvēlētā piedāvājuma un vietu pieejamības. Konkrētas cenas - pielikumos.


Papildus izdevumi:
- aviobiļetes Rīga-Prāga-Rīga (no Eur 200 vienam cilvēkam abos virzienos);
- vilciena vai autobusa biļetes Prāga-Karlovi Vari-Prāga (~ Eur 30 abos virzienos vienam cilvēkam);
- ceļojuma apdrošināšana, ja nepieciešams;
- personīgie tēriņi.
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri