Slēpošana

Austrija

Austrija - ZELL AM SEE & KAPRUN

29.12.2018 - 09.03.2019 Cena no 707EUR

Zell am See ir viens no populārākajiem kūrortiem Austrijā, kas piedāvā plašas sportošanas un atpūtas iespējas arī tiem, kas nav plānojuši veselu nedēļu pavadīt uz slēpēm.


ZELL AM SEE
Slēpošanas reģions
Zell am See ir viens no populārākajiem kūrortiem Austrijā, kas piedāvā plašas sportošanas un atpūtas iespējas arī tiem, kas nav plānojuši veselu nedēļu pavadīt uz slēpēm.
Zell am See slēpošanas nogāzes ir izvietotas uz zirga pakavam līdzīgas formas Schmittenhöhe kalna, no kura virsotnes atklājas skaists skats uz pakājē izvietoto pilsētiņu un Zelli ezeru. Vieglākās trases atrodas dienvidu pusē Sonnkogelā un ir labi piemērotas iesācējiem, savukārt ziemeļu puses stāvās nogāzes Hirschkogelā nodrošina spriedzes sajūtas arī pieredzējušiem braucējiem. Meža trases pasargā vējaina laika apstākļos. Labāku sniega apstākļu nodrošināšanai tiek izmantota moderna mākslīgā sniega ražošanas sistēma. Bezmaksas slēpošanas autobuss pārdesmit minūtēs aizvedīs uz Kpruna ledāju, kurā allaž ir labi sniega apstākļi. Skaidros laika apstākļos no ciemata labi pārredzamās nogāzes ir aprīkotas arī ar iesācējiem piemērotām platām trasēm. Slēpošana pa ledāju ir īpaši pasakaina tieši saulainā laikā. No Zell am See ar maršruta autobusu ir ērti doties uz blakus esošo Saalbach slēpošanas kūrortu.
Snovbords un off-piste
Reģionā ar labākajiem sniega apstākļiem nodrošinātās off-piste trases atrodas uz Kapruni ledāja. Šeit atradīsiet gan snovborda parkus, gan bagātīgus neskarta sniega laukus.
After-ski
Aktīva un daudzveidīga Zell am See after-ski sākas jau pēcpusdienā ar dejām un gavilēm Schmittenhöhe kalna virsotnē izvietotajā panorāmas restorānā. Tālāk jautrie slēpotāji dodas lejā no kalna uz ciemata neskaitāmajiem krodziņiem. Kam pietiek spēka un izturības, var pabeigt dienu kādā naktsklubā.
Slēpošanas ciemats
Idilliskā Alpu pilsēta Zell am See ir daudzu tūristu iemīļotākā vieta Austrijā. Šī ir vieta, kurp arvien gribās atgriezties. Arī atrašanās Zelli ezera piekrastē un pievilcīgā vecpilsēta padara šo pilsētu īpašu salīdzinājumā ar citām kūrorta pilsētām. Vakaros Zell am See ir kā pasaka: neskaitāmas aicinošas uguntiņas logos, tradicionālā vācu mūzika un vakariņu kārdinošais aromāts.
Zell am See atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Zalcburgas, līdz ar to no šejienes ir ērti doties vienas dienas izbraukumā uz Zalcburgu.
Papildus kalnu slēpošanai šeit ir arī vairākas citas sportiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas: šķēršļu joslas trases, slidošanas laukumi uz Zelli ezera, vakaros tiek organizēti izbraucieni ar ragavām utt. Ciematā esošajā izklaides centrā ir peldvieta ar pirtīm, boulings un ledus halle.

KAPRUN
Slēpošanas reģions kopā ar Cellamzē reģionu piedāvā plašas iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.
Kalnu slēpošanas reģions sevī ietver vairāk nekā 40 km labi koptu trašu un aptuveni 20 pacēlājus.
Netālu no Kaprunas atrodas daudziem slēpotājiem labi zināmais Kicšteinhorna ledājs (3203 m), kura apkaimē slēpošana iespējama visa gada garumā. Tur ir daudzas plašas un garas trases, kas piemērotas iesācējiem – gan slēpotājiem, gan snovbordistiem, kā arī vairākas vilinošas „melnās” trases un vakaros izgaismotas trases distanču slēpotājiem. Ceļā uz ledāja virsotni paveras brīnumains skats uz Augstā Tauerna kalnu Nacionālo parku, bet dienās, kad debesis ir skaidras, saredzama arī Austrijas augstākā virsotne – Grosglokners (3764 m). Savukārt 2446 m augstumā atrodas restorāns "Alpine centre".Lidojumu saraksts 2018./2019.gada sezonai:
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
29;
05;12;19;26;
02;09;16;23;
02;09;

Cenā iekļauts:

* Lidojums Rīga - Zalcburga - Rīga;
* Grupas transfērs no lidostas uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā atpakaļ;
* Atpūtra viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu;
* Visi nodoklļi, 20kg nododamā bagāža, 8kg rokas bagāža;
* Kalnu slēpošanas inventāra pārvadāšana;
(1 bagāžas vienība uz personu, jāpiesaka rezervēršanas veikšanas brīdī).

Cenā nav iekļauts:
* SKI PASS;
* SKI buss;
*Ceļojuma apdrošināšana;
*Personīgie izevumi.

Mūsu ceļojuma konsultanti, labprāt, sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri