Slēpošana

Austrija

Austrija - MAYRHOFEN & ZILLERTAL

29.12.2018 - 09.03.2019 Cena no 552EUR

Strauji augošs slēpošanas centrs!


MAYRHOFEN -Slēpošanas kūrorts

Ieleja iedalās 4 lielos kalnu slēpošanas reģionos: Pirmajā reģionā, Zillertal Arena reģionā, Meirhofenes reģionā un Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000 reģionā. Populārie kūrorti (Fīgena, Kaltenbaha, Cellamcillera, Meirhofene, Hippaha u.c.) atrodas 500-1500 m augstumā vjl. Cillertāle piedāvā slēpotājiem kopumā 489 km trašu un 177 modernus pacēlājus, un ielejā ir vienots ski-pass pakalpojums. Starp kūrortiem regulāri kursē Cillertāles dzelzceļa transports un tūristu autobusi. Visplašāk zināmais, lielākais un jautrākais Cillertāles ielejas kūrorts ir Meirhofene. Slēpotāji ir iemīļojuši tuvējās Penkenes un Ahornas kalnu nogāzes. Turklāt Meirhofenē ir arī ūdensatrakciju parks “Erlebnisbad”.

Meirhofene ietilpst populārāko Austrijas kūrortu skaitā. Šis sporta kūrortcentrs atrodas 85 km no Insbrukas, 630 m v.j.l. – Cillertāles ielejā. Pateicoties šim apstāklim, slēpotājiem ir ērti izmantot lielāko daļu no trasēm, kas atrodas ielejā, kā arī tās, kas atrodas uz Hintertuksa ledāja – vien 20 minūšu braucienā no kūrorta. Bet uz Hintertuksas ledāja, pēc speciālistu novērtējuma, atrodas visinteresantākās ledāju trases Austrijā.

Pirms vairākiem gadiem, apvienojoties Meirhofenes (Penkenes, Ahornas, Gerentas kalnu masīvi), Finkenbergas (Penkenes kalnu masīvs), Hippahas (Horbergas un Gerentas kalnu masīvi), Tuksas Forderlanersbahas (Rastkogela kalnu masīvs) un Tuksas Lanersbahas (Eggalmas kalnu masīvs) slēpošanas zonām, Cillertāles ielejā izveidojās teritorijas ziņā ievērojams kalnu slēpošanas reģions.

Meirhofenes kūrortā slēpotājiem pieejamas visdažādākās sarežģītības pakāpes un garuma trases, ir pacēlāji, kuri atrodas gluži vai blakus viesnīcām. Pa visu Cillertāles ieleju kursē Ski Bus (bez maksas). Atpūtai pēc slēpojot pavadītās dienas labi var kalpot akvaparks ar baseinu, ūdensslīdkalniņiem, saunu un solāriju.

Lidojumu saraksts 2018/2019.gada sezonai:
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
29;
05;12;19;26;
02;09;16;23;
02;09;

Cenā iekļauts:
* Lidojums Rīga - Zalcburga - Rīga;
* Grupas transfērs no lidostas uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā atpakaļ;
* Atpūtra viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu;
* Visi nodoklļi, 20kg nododamā bagāža, 8kg rokas bagāža;
* Kalnu slēpošanas inventāra pārvadāšana;
(1 bagāžas vienība uz personu, jāpiesaka rezervēršanas veikšanas brīdī).

Cenā nav iekļauts:
* SKI PASS;
* SKI buss;
*Ceļojuma apdrošināšana;
*Personīgie izevumi.

...Strauji augošs slēpošanas centrs, kurā visu gadu ir garantēts sniegs, moderni pacēlāji un pieņemams cenu līmenis, piedāvā labas iespējas kā iesācējiem, tā arī ekspertiem.

Zillertal ielejā ir četri lielāki slēpošanas centri, starp kuriem ir nodrošināta ērta slēpošanas autobusu satiksme. Uz visiem reģiona pacēlājiem, automatise un vilcienu ir derīga kopīga pacēlāja biļete. Nepārtraukti tiek pilnveidots pacēlāju tīkls: vecie lēnie pacēlāji tiek nomainīti pret ātrākiem jaunajiem, kā arī tiek būvēti pilnīgi jauni.
Penken ir Maierhofenas vietējais kalns, kurā kopējais trašu garums ir 145 km (vairumā gan sarkanās trases). Šeit ir patīkami slēpot arī vējainos laika apstākļos, jo starp kokiem izvietotās trases nodrošina aizsardzību pret vēju un slēgtie pacēlāji savukārt ērtu pacelšanos kalnā. Pateicoties jaunajiem pacēlājiem, ir iespējams doties ceļojumā pāri kalnu nogāzēm uz slaveno Tuksertalas ieleju. Tiem, kuri vēlas izbaudīt adrenalīnu, Penkenā ir kalns, kura stāvums sasniedz pat 78%, tā nosaukums ir Harakiri – tas ir stāvākais kalns Austrijā, kur sniega segumu izlīdzina ar kalnu mašīnām.
Ahorn arī ir Maierhofenas vietējais kalns, kalna augšā Jūs nogādās pati lielākā gondola Austrijā ar 160 vietām. Ahorn ir lieliska vieta iesācējiem, jo tur lielākoties ir zilās trases.
Zillertal Arena atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no Maierhofenas. Dodoties caur Zell am Zillerist, ar slēpēm ir iespējams doties garā ceļojumā pāri vairākām nogāzēm uz Konigsleiteni un atpakaļ. Reģionā pārsvarā ir augstākā un vidējā sarežģītības līmeņa trases ar kopējo trašu garumu 121 km.Uz Hochzillertal (Kaltenbachā) var nokļūt 25 minūšu laikā ar šaursliežu vilcienu. Pārsvarā zilās trases atrodas augstāk par meža līmeni. Kopš pagājušās ziemas ir nodrošināts pacēlāju savienojums ar Hochfugeni, kas piedāvā plašu trašu izvēli un labas off-piste iespējas. Noteikti ir vērts savas spējas pārbaudīt trasē „Goldpist“, kurā trenējas pasaules topa līmeņa slēpotājs Stefans Eberharters. Vienu reizi nedēļā šī trase tiek daļēji apgaismota un ir atvērta arī vēlajiem vakaru slēpotājiem. Uz Hintertuksa nogāzi slēpošanas autobuss aizved 40 minūtēs. Kopējais trašu garums ir 86 km, papildus plašas neskarta sniega nogāzes. No augstākā pacēlāja bāzes atklājas lieliska panorāma uz Austrijas un Itālijas Alpiem. Uz Hintertuksa ledāja atrodas Austrijā lielākais slēpošanas kūrorts, kurā slēpot var visa gada garumā.
Braukšana ar sniega dēli un off-piste
Kārtīgi sniega dēļa parki atrodas uz Hintertuksa ledāja un Penken kalna. Labākās off-piste iespējas Braukšana ar sniega dēli un off-pisteun labus ski-route piedāvā Hintertuksa ledājs un Hochzillertales plašie sniega lauki.
After-ski
Beidzoties slēpošanas dienai, jautrs noskaņojums valda visos slēpošanas ciematos. Populārākais bārs Maierhofenā ir Icebar. Nobraucot pa Hintertuksa ledāju, nevarēsiet nepamanīt interesantā interjerā veidotu Tuxer Thayast. Dejošana dzīvās vai aizrautīga dīdžeja izvēlētas mūzikas pavadībā ir labs nobeigums slēpošanas dienai. Eggalma kalna pakājē ir vērts iegriezties Hexen Kessl krodziņā. Kā var noprast pēc nosaukuma, kā arī skata, kas paveras ieejot, tas ir īstens raganu katls, kurā katru dienu velnišķīgu jautrību nodrošina DJ un alu lej skaistas spīganas, kas nepārprotami liecina par burvestību klātbūtni.
Slēpošanas ciemats
Zillertales ieleja ir Tiroles sirds un Maierhofena savukārt ir Zillertales sirds. No Maierhofenas ir nodrošināta ērta slēpošanas autobusu un vilcienu satiksme un īsākais savienojums ar visā reģionā esošiem slēpošanas kalniem. Uz šīs skaistās Alpu pilsētas galvenās ielas laika gaitā ir izveidojušies liels skaits veikalu, kafejnīcu un restorānu. Bērnus kā magnēts pievelk ūdens izklaides centrs Erlebnisbad, kas papildus vairākiem baseiniem ir aprīkots arī ar ūdenskritumiem un ūdens caurulēm, kā arī austriešu gaumē veidotu pirts kompleksu.

Mūsu ceļojumu konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:

info@naos.lv

67279626

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri