Slēpošana

Francija

Francija - La Plagne

26.01.2019 - 26.01.2019 Cena no 519EUR

Ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcija

La Plaņja
nav ielu,un pacēlāju krustojums, kā arī sporta un administratīvais kūrorta centrs. Visbeidzot Plagne 1800 ir slavens ar savu Olimpisko bobsleja trasi - vienu no vistehniskākajām pasaulē. Asu izjūtu cienītājiem šeit tiek piedāvātas dažādas atrakcijas – no nobrauciena četrvietīgās kamanās ar automātiskajām bremzēm līdz iespējai izmēģināt gandrīz kosmisku pārslodzi profesionālā bobā, kas spēj sasniegt ātrumu 100 km/st.La Plaņjas (La Plagne) kūrortā ir seši kalnu ciemati: Aime la Plagne (2100 m), Belle Plagne (2050 m), Plagne Soleil (2050 m), Plagne Bellecôte (1930 m), Plagne Centre (1970 m) un Plagne 1800 (1800 m), kuri atrodas tieši uz kalnu slēpošanas nogāzēm starp pacēlājiem un slēpošanas trasēm. Šeit tikpat kā nav ielu šī vārda parastajā izpratnē: aiz loga automašīnu vietā brauc slēpotāji un garām bez trokšņa peld gaisā trošu ceļu vagoniņi un krēsli. Šajos mini kūrortos ir viss nepieciešamais atpūtai un izklaidei: restorāni, bāri, tirdzniecības centri, bērnudārzi un slēpošanas skolas. Tajā pat laikā tie nav līdzīgi viens otram un katram ir savas īpatnības.
Aime la Plagne ir daudzstāvu ēku komplekss, kur vislielākā ēka ir līdzīga pie kalna piestājušam milzīgam kuģim. Belle Plagne ir visērtākais un jaukākais ciematiņš, kur visas ēkas ir celtas no akmens un koka, kur nav mašīnu un pa ielām brauc ar slēpēm. Plagne Soleil ar savu raksturīgo arhitektūru un mierīgo gaisotni ļoti atgādina Savojas ciematu. Plagne Bellecôte ir no stikla un betona celts dinamisks un funkcionāls ciemats, kas daudzus vilina ar savu atklāto baseinu. Plagne Centre ir slēpošanas trašu.
Nav liela bēda, ja Jūs dzīvojiet, piemēram, Belle Plagne ciematā, taču vēlaties nopeldēties Plagne Bellecôte atklātajā baseinā vai iegūt adrenalīnu lādiņu Plagne 1800 bobsleja trasē. Bezmaksas autobusi un pacēlāji nodrošina sakarus starp ciematiem no plkst. 08:00 rītā līdz plkst. 24:00 naktī.La Plaņjas kūrortu kompleksā ietilpst arī tādi gleznaini, dziļāk ielejā esošie Savojas ciemati, kā Champagny en Vanoise ( 1250 m), Plagne Montalbert (1350 m), Montchavin (1250 m) un Les Coches (1450 m), kurus ar Paradiski reģionu savieno trošu ceļi

Čarterreisu saraksts 2019.gada sezonai:
Lidojumi: Rīga - Lyon - Rīga
Janvāris

05;12;19;26;

*Pārējos datumos iespējams izplānot šo braucienu individuāli.

Cenā iekļauts:
* Lidojums maršrutā Rīga - Lyon - Rīga
* Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā - nogādāšāna uz lidostu.
* Atpūta 7 naktis izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.
(cena atkarīga no izvēlētajos datumos pieejamajām apmešanās vietām)

Cenā nav iekļauts:
* Ski pass, ski bus, automašīnas noma (ja nepieciešama).

Papildus izdevumi:
* Personīgie izdevumi;
* Medicīniskā apdrošināšana.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri