Slēpošana

Itālija

Itālija - Val di Fiemme

29.12.2018 - 23.03.2019 Cena no 339EUR

Ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcija


Elpu aizraujošas dabas ainavas nobrauciena laikā!

VAL DI FIEMME
Fiemme ieleja, kas stiepjas 35 km pāri ziemeļaustrumu Trentino apgabalam, ir viena no vispievilcīgākajām teritorijām Dolomītos. Ieskauta starp slavenajiem kalniem, tādiem kā, Lagorai, Pale di S.Martino un Latermar, tā izceļas ar savu dabīgo skaistumu, svarīgo vēsturisko nozīmi, kultūru, kā arī ar tās īpaši veselīgo un mēreno klimatu. Šī vieta ir arī ievērojama ar to, ka te paveras iespēja praktizēt gan nobraucienus, gan distanču braucienus dažādos grūtības līmeņos.
Val di Fiemme-Obereggen kūrorts piedāvā piecas slēpošanas zonas, kas dod iespēju katru dienu atklāt jaunu trasi Dolomītu kalnos. Visa slēpošanai paredzētā platība, kas stiepjas līdz pat 110 km, atklāj ne tikai elpu aizraujošas dabas ainavas nobrauciena laikā, bet arī piedāvā 45 modernus pacelājus, 120 slēpošanas instruktorus, 2 ragaviņu trases un daudzus snovborda parkus. Kūrortā ir viena no garākajām trasēm Alpu reģionā - slavenā Olimpia (7.5 km). Slēpošanas sezona Fiemmē sākas katru gadu no novembra beigām un ilgst līdz pat aprīlim. Līdz ar to šī vieta ir viena no pirmajām, kas atklāj slēpošanas sezonu un viena no pēdējām, kas to noslēdz, pateicoties arī savai modernajai sniega taisīšanas sistēmai. Labi organizētie skibus pakalpojumi ir par brīvu un tie savieno visus Fiemmes slēpošanas kūrortus un ielejas ciematus. Īpaša uzmanība tiek veltīta bērniem, piedāvājot dažādus pakalpojumus, kā bērnu dārzus, atrakciju parkus un slēpošanas nometnes.
Pēc slēpošanas, ielejā var doties atklāt vīnu bārus, krodziņus, diskotēkas, tipiskus vietējā reģiona restorānus un tos, kuri ir aizkavējušies uz trasēm var sasniegt ar sniega motocikliem naktij iestājoties.
Starp citām sportam paredzētām iespējā ielejā: divi iekštelpu baseini, ledus stadions Cavalese, āra slidošanas paredzēts lauks (Lago di Tesero), sporta centrs, kur ir tenisa korti, itāļu boulings, biljards, šaušana, vingrošanas zāle, fitness centrs. Iegādājoties pacelāju kartes uz vairāk nekā uz divām dienām, lielākajā daļa šo vietu ir iespējams apmeklēt bez maksas.
Skandināvu slēpošanas trases Val di Fiemme ir daļa no "Trentino Skandināvu Skipass". 150 km trases, kas plešas gar Avisio upi, uz Lavaze Pass un caur vienpadsmit ielejas ciematiem. Pateicoties labvēlīgajam augstumam (1600 - 2150m), nobraucienu centrs iekš Passo Lavaze ir atvērts līdz pat aprīlim. Lago di Tesero piedāvā arī nakts slēpošanu.
Val di Fiemme ir arī ideāls galamērķis priekš ne tikai slēpošanas tūrismam, bet arī pārgājieniem ar "sniega kurpēm" un skandināvu pārgājieniem, kur Jūs pavadīs iespaidīgi panorāmas skati.

Čarterreisu saraksts: 2018./2019.gada sezonai:
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
29;
26;
02;09;16;23;
02;09;16;23;
Rīga - Bergamo - Rīga

*Ir iespēja doties gan uz 7 naktīm, gan 14 naktīm.
*Pārējos datumos iespējams izplānot arī individuālu braucienu.

Cenā iekļauts:
* Lidojums maršrutā Rīga - Bergamo - Rīga
* Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā - nogādāšana uz lidostu.
* Atpūta izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.
(cena atkarīga no, izvēlētajos datumos, pieejamajām apmešanās vietām)

Cenā nav iekļauts:
* Ski pass, ski bus, automašīnas noma (ja nepieciešama).

Papildus izdevumi:
* Personīgie izdevumi;
* Medicīniskā apdrošināšana.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju:
info@naos.lv
Tālr. 67279629
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri