Slēpošana

Itālija

Itālija - Livinjo

29.12.2018 - 23.03.2019 Cena no 339EUR

Ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijaLivinjo - daudz saules, internacionāla gaisotne, aktīva naktsdzīve, “duty free” zona!

LIVINJO
Daudz saules, slēpošanas trases iesācējiem un vidējas grūtības trases, internacionāla gaisotne, aktīva naktsdzīve, “duty free” zona ir tieši tas, ko meklē Livinjo viesis.

KŪRORTS
Livinjo ir viens no visaugstāk izvietotajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Eiropā (1800 m v.j.l.). Ieleja ir 12 km gara un stiepjas Dienvidrietumu - Ziemeļaustrumu virzienā, līdz ar to tā ir saules apspīdēta visā dienas
garumā. Kūrorts atrodas ~3,5h brauciena attālumā no Milānas. Livinjo pilsētiņai raksturīgas dabas, kultūras un arhitektūras vērtības. Pilsētu veido 2 galvenās ielas, gar kuru malām izvietojušās gan luksusa, gan ekonomiskās
klases viesnīcas, apartamentu namiņi, slēpošanas servisa centri, krodziņi un citas atpūtas un izklaides vietas. Zīmīgi, ka ēku veidolos saglabātas tradicionālās Alpu ciemu arhitektūras iezīmes - tās būvētas no akmens un
koka. Viens no ievērības cienīgākajiem faktiem ir tas, ka liela daļa pacēlāju novietoti turpat blakus pilsētas galvenajām ielām, līdz ar to sasniedzami no viesnīcām dažu minūšu laikā.

ATPŪTA PĒC SLĒPOŠANAS
Kūrortā ir slēgtais baseins, sporta zāle un tenisa korti telpās, ko sportisti var apmeklēt brīvajā laikā pēc slēpošanas aktivitātēm. Plašs SPA un relaksācijas piedāvājumu klāsts katra viesa individuālajai gaumei. Pasakainas kalnu ainavas, kas vilina doties romantiskās pastaigās. Vakaros patiesā dzīve tikai sāksies - Jums būs pieejami restorāni, bāri un diskotēkas. Tūristus ļoti piesaista arī beznodokļu zona, jo šeit strādā vairāk kā 200 “duty free“ veikalu , kas piedāvā preces par ļoti pievilcīgām cenām, līdz ar to iepirkšanās ir neatņemama Livinjo kūrortam raksturīga aktivitāte. Slēpojot, Jums noteikti ir jāapstājas pie bāra & restorāna Il Mottolino , lai nobaudītu vietējo tipisko ēdienu “polenta”. Pēc aktīvi pavadītas dienas kalnos, Jūs gaida izklaide kādā no ciemata bāriem , kur , dejojot uz galdiem, noteikti Jums jānogaršo vietējais “vin brulé” (karstvīns ar garšvielām), kas tiek pasniegts speciālā koka traukā “Grolla”. Mēs Jums iesakam: Art Cafè, Galli’s, Echo, Daphne, Gulliver, Marco’s. Starp daudziem restorāniem mūsuprāt labākie: La Pioda (pasūti vietējo ēdienu: gaļa un dārzeņi uz karstas akmens plāksnes), Mattia’s un Piccolo Tibet. Protams, neaizmirsti īstu itāļu picu! Tā vislabākā ir restorānos Il Cenacolo, La Rusticana vai La Vecchia Lanterna.

Čarterreisu saraksts 2018./2019.gada sezonai:

Lidojums: Rīga - Bergāmo - Rīga
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
29;
26;
02;09;16;23;
02;09;16;23;
! Iespējams izplānot braucienu arī citos datumos individuāli


INFORMĀCIJA PAR KŪRORTU
Ciemata atrašanās augstums: 1800 m.
Nobrauciena trases augstākais punkts: 3000 m.
Pacēlāju skaits: 33.
Nobrauciena trašu kopējais garums: 115 km.
Melnās trases - 17%, Sarkanās trases - 48%, Zilās trases - 35%

Mākslīgais sniegs: ir.
Slēpošanas/Snovborda skola: ir.

Slēpošanas apmācības cenas grupās: 6 dienas x 2 stundas dienā: 85 EUR - 95 EUR.
Slēpošanas apmācības privātstundas: (1 stunda): 29 EUR - 34 EUR
Slēpošanas inventāra nomas cenas: (Standarta slēpes + zābaki) 6 dienas - 85 EUR (pieaugušajiem)
*pagājušā gada cenas

Slēpošanas pašu (pacēlāju karšu) cenas augstajā sezonā:
1/2 diena: 31 EUR, 1 diena: 43,5 EUR, 2 dienas: 82 EUR, 3 dienas: 120,5 EUR,
4 dienas: 159 EUR, 5 dienas: 196,5 EUR, 6 dienas: 215 EUR.
Bērniem līdz 5 gadu vecumam - bezmaksas;
Bērniem no 6 -12 gadu vecumam un senjoriem no 60 gadu vecuma - atlaides.

*Norādītajā cenā iekļauts:
- Aviobiļetes Rīga-Bergāmo/Milāna-Rīga
- Sagaidīšana un pavadīšana lidostā
- Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
- 7 vai 14 naktis dzīvošana un ēdināšana atbilstoši izvēlētajā viesnīcā vai apartamentos

*Cenā nav iekļauts:
- Ceļojumu apdrošināšana
- Jebkurš pakalpojums, kas nav tieši minēts viesnīcas aprakstā, viesnīcas izcenojumā vai jebkādā citā informatīvajā materiālā.


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju
info@naos.lv
Tālr. 67279629
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri