Slēpošana

Atpūta Pireneju Mekā - ANDORA

02.02.2019 - 16.03.2019 Cena no 499EUR

Ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijaslist Andora - Kalnu slēpošana

Grandvalira - ir lielākais slēpošanas kūrorts Dienvideiropā, tas atrodas Andoras austrumu ielejā. Kūrorts ir daudzpusīgs, lai apmierinātu jebkura slēpotāja vēlmes. Piemērots visiem gan iesācējiem, gan advancētiem slēpotājiem. Kūrortā ir visi nepieciešamie pakalpojumi – slēpošanas skolas, inventārā noma, pirmās palīdzības punkti, restorāni, kafejnīcas u.c Kopējais trašu garums ir iespaidīgs – 210km (128 trases – 16 zaļās, 51 zilā, 42 sarkanās un
19 melnās). Vēl pieejami vairāki snovparki, borderkrosa trase, bērnu un brīvā stila trases. Starptautiski kvalificēti slēpošanas un snovošanas instrukori atradīs individuālu pieeju katram, iemācīs justies un slēpot droši uz kalna. Grandvalira piedāvā daudz un dažādas aktivitātes ne tikai slēpotājiem, bet visiem kas meklē piedzīvojumus. Izbraucieni ar suņu pajūgu, sniega motocikliem, pārgājieni ar sniega kurpēm. Arī lidojumi pāri kūrortam ar helikopteru un pat izpletņlēkšana. Piedzīvojumi sākas Grandvalira slēpošanas kūrortā!

Lidojumu grafiks 2019.gada sezonai:


Februāris
Marts

02;09;16;23;
02;09;16;

CENA: sākot no 730.00 EUR
*cenas ir norādītas EUR no 1 cilvēka par nedēļu (7 naktis) ilgu braucienu.


Cenā iekļauts:
*Lidojums maršrutā Rīga - Barselona - Rīga (nododamā bagžā 20kg iekļauta);
*Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā vai apartamentos;
*ēdināšana: izvēloties viesnīcu, iekļautas brokastis un vakariņas;
izvēloties apartamentus, ēdināšana nav iekļauta;
*6 dienu SKI PASS slēpošanas kūrortā Grandvalira;
*"Regulāra" tipa transfērs no Barselonas lidostas uz Andoru (ielidošanas dienā);
*"Regulāra" tipa transfērs no Andoras uz Barselonas lidostu (izlidošanas dienā).


Papildus izdevumi:
*Personīgie izdevumi;
*Medicīnas apdrošināšana;


ANDORA LA VELLA
Andora la Vella ir Andoras hercogistes galvaspilsēta. Tā atrodas valsts centrā, skaistā ielejā un var lepoties ar eiropā visaugstāk izvietotās galvaspilsētas (1055 m virs jūras līmeņa) titulu. Andora la Vallai blakus atrodas Escaldes pilsēta, šīs divas pilsētas kartē atzīmētas kā neatkarīgas, taču dabā tās ir saaugušas kopā. Andora la Vella un Escaldes pilsētas ir valsts biznesa un kultūras dzīves centrs ar labi attīstītu tūrisma infrastruktūru, jo tūrisms ir viens go galvenajiem Andoras ienākumu avotiem, šeit ir; dažādu kategoriju modernas viesnīcas, tirdzniecības centri, mūsdienīgas arhitektūras banku ēkas, restorāni, baznīcas un privātmājas. Par Andorras vizītkarti kļuvis termālo ūdeņu komplekss “Calde “ kas atrodas Escaldes pilsētā, komplekss piedāvā lielu baseinu – lagūnu ar minerālūdeni ( 32° С ) , romāņu un turku pirtis, saunas utt.

ENCAMP
Ceļā no Andora la Vella uz Soldeu (6 km no galvaspilsētas) atrodas maza mīlīga pilsēta Encamp. Pilsētai ir ļoti labi attīstīta infrastruktūra, šeit var atrast visu priekš daudzveidīgas atpūtas: muzejus (pilsētas automobīļu muzejs), veikalus, diskotēkas, restorānus, bārus un sporta centru. Sporta komplekss Encamp Multisports Centre piedāvā 2 peldbaseinus - bērniem un pieaugušajiem, basketbola, volejbola, futbola un skvoša laukumus, trenažieru zāli, 2 saunas, masāžu, galda tenisa un biljarda galdus. Ar Encamp supermodernā pacēlāja Funicamp atklāšanu pilsēta kļuva par izdevīgu tūristu izmitināšanas vietu: galvaspilsētas tuvums, ātra nokļūšana līdz populārajai kalnu slēpošanas Pas de la Casa – Grau Roig stacijai. Ar Funicamp pacēlāju kas izvietots 1333 m augstumā un stiepjas 6 km garumā, un ir aprīkots ar 32 slēgtām kabīnēm (katrā var ietilpt 24 cilvēki) slēpotāji pēc 15.min. brauciena sasniedz Grandvalira trases no Grau Roig puses. Pa Encamp pilsētu ik pēc 15 .min. kursē bezmaksas slēpotāju autobuss kas nogādā slēpotājus no viesnīcām līdz pacēlājam. Funicamp pacēlāja darba laiks no 9:00 – 17 :00, autobuss kurse no 8:30 – 17 :30, uz/no Andorra la Vella apt. ik pa 20 min. kursē pilsētas autobuss.

CANILLO
Pa ceļam no Encamp uz Soldeu atrodas maza jauka pilsētiņa Canillo. Canillo atrodas 6 km no Encamp un 5 km no kalnu slēpošanas Soldeu - El Tarter stacijas. Nesen ir atklāts jauns pacēlājs, kas savieno Canillo ar Soldeu - El Tarter trasēm – tā maršruts iet caur El Forn (šeit atrodas slēpotāju skola, bērnu slēpošanas skola/bērnu dārzs un restorāns) tālāk pacēlājs ved uz Pic de la Portella (2460 m). Katrā Grandvalira pilsētiņā atrodas sporta kompleksi, pats populārākais no tiem ir Canillo pilsētas Plau de Gel ledus pils, kas piedāvā dažādas sporta sacīkstes un iespēju aktīvi atpūsties. Kompleksā ir: liela slidotava, slēgtais baseins, bērnu baseins, sauna, solārijs, skvoša laukums, trenažieru zāle, biljards, spēļu automāti, skaistumkopšanas salons, veikals un nakts diskotēka uz ledus.

SOLDEU - EL TARTER
17 km attālumā no Andora La Vellas atrodas Soldeu - El Tarter kūrorts. Kūrortu veido divi ciematiņi - Soldeu (1800 m) un El Tarter (1710 m) kas atrodas 3 km attālumā viens no otra un ir savstarpēji savienoti ar trošu ceļu palīdzību, pateicoties tam, kalnu nogazes un trases apvienotas vienā lielā ielejā, ko ļoti iemīlējuši dažāda līmeņa slēpotāji. Kopējais nobraucienu trašu garums sastāda 90 km. Soldeu - El Tarter kūrorts plaši pazīstams ar savu slēpošanas un snovborda skolu un ir piemērots kalnu slepošanas iesācējiem un vidēja līmeņa slēpotājiem, taču baudu no slēpošanas šeit saņems jebkurš: iesācējiem - patiks plašās gravu trases ar izbraucienu uz plato, vidējā līmeņa slēpotājiem – daudzās, līdz pat 8 km garās, gleznainās nobrauciena trases, bet pieredzējušiem meistariem patiks nobraucieni ārpus trases (off-piste), pa neskartu sniegu un apledojušām nogāzēm no Enkampadana (2491 m) virsotnes, nav aizmirsts arī par snovbordistiem, šeit atradīsiet arī sniega parku (snow park), kur apgūtu meistarību vizinoties uz dēļa. Snovborda iesācējiem tiek rīkotas grupu apmācības, bet kuri vēlās var izmantot arī privāta instruktora pakalpojumus. No decembra līdz aprīlim uz šī kūrorta nogāzēm garantēta noturīga sniega sega un daudz saules. Trases šeit ir ļoti gleznainas, jo puse no tām atrodās meža masīvos. Visās trasēs ir labi izvietotas norādes, tādejādi ikvienam šeit būs viegli orientēties un izvēlēties sev piemērotākās trases. Ielejā, pie pacēlājiem ir slēpju novietne, kur par nelielu papildus maksu iespējams atstāt aprīkojumu, ja plānojat slēpot tikai šajā kūrortā.

PAS DE LA CASA
Uz Andoras robežas ar Franciju izvērsies Pas de la Casa – Grau Roig slēpošanas kūrorts, tas ir augstākais Pireneju kalnu slēpošanas kūrorts, kā arī viens no lielākajiem un populārākajiem Andoras kalnu slēpošanas kūrortiem. Kūrorts tika atklāts 1957 gadā un kļuva par pirmo Andoras kalnu slepošanas kūrortu. Tas sastāv no divām ielejām, ar dažādām slēpošanas trasēm, un ir pazīstams ar labi koptām nogāzēm un nemainīgu sniega segu pateicoties lielajam daudzumam sniega lielgabalu. Visas nogāzes ir aprīkotas ar moderniem pacēlājiem. Trases kas atrodas Pas de la Casa ielejas augstākajā daļā, paredzētas pieredzējušiem slepotājiem, jo tās ir ar asām virāžām un straujiem augstuma kritumiem, bet nobraucot zemāk kalna pakājē, trasese kļūst līdzenākas un ir piemērotas arī vidēja līmeņa slēpotājiem. Pas de la Casa nogāžu zemākajā daļā ierīkota slaloma trase un trase nakts slēpošanai. Slēpošanas cienītājiem meža masīvos patiks trases gleznainajā Grau Roig ielejā, kurā arī strauju nobraucienu cienītāji atradīs plašu trašu piedāvājumu klāstu. Snovborda cienītājiem kūrortā ir speciāli iekārtoa zona ar Half-Pipe un atsevišķu pacēlāju, interesanti un jautri laiku var pavadīt arī labi iekārtotajā sniega parkā (Snow park). Snovborda un slēpošanas iesācējiem tiek rīkotas grupu apmācības, bet kuri vēlās var izmantot arī privāta instruktora pakalpojumus. Baudīt gleznainos Pireneju klanu skatus iesakam Coll Blanc panorāmas restorānā, kas atrodās 2600 m augstumā, vēl ļoti mājīgs un populārs, pateicoties virtuvei un atrašanās vietai, ir Refugi dels Llacs Pessons restorāns, kas atrodas Pesson ezera (2350 m) krastā.


Braucienu iespējams piedāvāt arī citos datumos.
Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju.
Tālr. 67279629
e-pasts: info@naos.lv

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā