Karību salas kūrorti

Bezmaksas kāzu komplekts

Komplekts Beautiful Beginnings piedāvā orhideju pušķi fuksiju krāsā, skaistu galda noformējumu, baltu kāzu torti, kā arī citus produktus un pakalpojumus.

Beautiful Beginnings Sandals Pēc tam, kad Jūs esat izvēlējušies vienu no Sandals & Beaches kūrotiem (Ultra All Inclusive kūroti), ar Sandals dāvināto USD 500 kāzu dāvanu karti* Jūs varat izvēlēties bezmaksas Beautiful Beginnings komplektu vai izmantot komplekta izveidošanai pēc Jūsu vēlmēm.
Kāzu komplektu pēc Jūsu vēlmēm Jūs varat izveidot, izmantojot Sandals Wedding Online programmu: http://weddingdesigner.sandals.com/ vai konsultējoties ar mūsu tūrisma aģentiem.

Kāzu ceremonija Beautiful Beginnings dos iespēju Jums nosvinēt Jūsu īpašo dienu ar eleganci. Tā ir lieliska izvēle intīmam un atmiņā paliekošam notikumam.

Beautiful Beginnings komplektā ietilpst:
- Dendrobium orhidejas ziedu pušķis fuksijas krāsā līgavai, piespraude līgavainim;
- romantiski izrotāta laulību norises vieta;
- balta karameļu kāzu torte;
- personīgais kāzu plānotājs pirms kāzām;
- personīgais kāzu plānotājs kūrortā un izpalīdzīga kūrorta kāzu komanda;
- dokumentu sagatavošana;
- sertificēta laulības apliecība;
- kāzu mūzikas pavadījums;
- dzirkstošais vīns un Hors d'oeuvres jaunajam pārim un sešiem viesiem;
- kāzu piemiņas dāvana no Sandals Resorts;
- personīgā kāzu mājas lapa;
- romantiskas vakariņas sveču gaismā;
- medusmēneša fotogrāfija;
- izrotāta istaba jaunlaulātajiem;
- Mimosa brokastis, pasniegtas gultā.

Papildus valdības / administratīvā maksa:
- Jamaikā USD 95
- Antigvā UDS 288
- Bahamu salās USD 205
- Sentlūsijā USD 270
- Tērksas un Kaikosas salās USD 400.


*Kāzu ceremonija Beautiful Beginnings un pašu veidots kāzu komplekts ir iespējams, ja uzturas Sandals kūrortā vismaz 6 naktis vai ilgāk jebkuru numuru kategorijā.
Pašu veidotajā kāzu komplektā ir jābūt izvēlētai kāzu tortei. USD 500 dāvanu karte nevar tikt pielietota numuriņu rezervācijām, maksai obligātajam kāzu laulātājam vai valdības / administratīvajām maksām, dienas pasēm un citiem pakalpojumiem un produktiem, kas nav saistīti ar kāzām. Dāvanu karte ir jāpielieto pirms ceļošanas un pēdējās apmaksas. Dāvanu kartei nav naudas vērtības, to nevar pārveidot skaidrā naudā, kā arī neizlietotā summa no dāvanu kartes nevar tikt pārveidota skaidrā naudā. Šis piedāvājums var tikt atcelts jebkurā laikā. Visās kāzās ir nepieciešams pasūtīt kāzu ministru un apmaksāt papildus valdības / administratīvās maksas.

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri

Citi piedāvājumi sadaļā