Īpašs ceļojums divatā vai ar ģimeni uz Karību jūras salu izcilākajiem kūrortiem!

Sandals & Beaches
– tās ir pasakaini skaistas pludmales Karību jūras krastā, neaizmirstama atpūta “Ultra All Inclusive” (viss iekļauts) kūrortos pie Karību jūras. Kūrortu mērķis ir piedāvāt Jums vairāk, kā esat gaidījuši!

Deviņpadsmit Sandals & Beaches kūrorti atrodas sešās Karību salās - Jamaikā, Sentlūsijā (St. Lucia), Antigvā, Bahamās, Kubā, Tērksā un Kaiksā. Kūrortos nav vienkārši sistēma “viss iekļauts cenā”, bet gan Ultra All Inclusive. Tas nozīmē augstu apkalpošanas servisa līmeni, komfortablus viesnīcu numurus, izklaides pasākumus, iespēju rīkot kāzas, visas ēdienreizes dažādos gourmet restorānos: itāļu, franču, Karību, japāņu, meksikāņu, Thai un jūras velšu. Dzērieni, tajā skaitā premium brand, viesnīcās ir neierobežotā daudzumā. Viesiem tiek piedāvāti sauszemes un ūdens sporta veidi: niršana, snorkelings, burāšana, sērfings, golfs, teniss u.c. Tiek nodrošināts transports no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ. Un tas viss ir iekļauts ceļojuma cenā!

Sandals kūrorti ir piemēroti pāriem, bet Beaches – ģimenēm ar bērniem, arī tiem, kas atbraukuši vieni vai draugu kompānijā.


Jau 12 gadus Sandals & Beaches kūrortu viesnīcas ir atzītas par labākajām Karību reģionā pēc sistēmas “viss iekļauts cenā”. "Sandals Royal Bahamian Spa" ir labākā viesnīca Bahamu salās, "Sandals Grande Antigua" ir piešķirts apbalvojums „Visromantiskākā viesnīca pasaulē”. Gandrīz visi Sandals & Beaches kūrorti ir saņēmuši apbalvojumus - 5 Star Diamond Awards, Green Globe Awards, Gourmet Awards u.c.

Sandals & Beaches viesnīcas iedalās divās kategorijās - “Classical Collection”, kas atbilst 4 zvaigžņu viesnīcu līmenim, un “Signature Collection”, kas atbilst Deluxe jeb 5 zvaigžņu viesnīcu līmenim. “Signature Collection” viesnīcās ir pieejams tikai Sandals & Beaches viesnīcu tīklā pārstāvētais relaksācijas komplekss Red Lane Spa ar īpašo kosmētisko līniju Pevonia. Izvēloties augstākās kategorijas Concierge numuru, Jums būs iespēja baudīt īpaši ekskluzīvu atpūtu privāta sulaiņa - Professional English Butler - aprūpē.

Esat iemīlējies vai domājat par kāzām? „Love Is All You Need!” jeb „Mīlestība ir viss, kas jums vajadzīgs!” – tāds ir Sandals & Beaches moto. Sandals & Beaches piedāvā kāzu ceremoniju organizēšanu. Tās būs bez maksas, ja uzturēsieties viesnīcā vismaz septiņas naktis. Papildus varat izvēlēties kādu no slavenā kāzu dizainera Prestona Beilija (Preston Bailey) ekskluzīvajiem kāzu ceremoniju motīviem: Ziedu elegance, Ūdensroze, Jūras liedags vai Kristāla pasaka. Kāzu ceremonijā var piedalīties arī tuvinieki, draugi un bērni, kas apmetušies viesnīcās Sandals vai Beaches.

Beaches kūrorti piedāvā ideālu atpūtu ģimenēm ar bērniem: bērnu klubi Kids Camp, bērnudārzi, kuros strādā kvalificētas auklītes, bērnu restorāni, X-BOX spēļu centri, ūdens atrakciju parki, golfs un niršanas skola bērniem, atrakcijas veido Elmo un viņa jaukie draugi no “Sesame Street” seriāla bērniem. Tikko atklāts arī ūdens atrakciju parks "Pirātu sala" Beaches viesnīcas teritorijā Tērksā un Kaiksā.

Stay at 1, Play at 7 or 10! Dzīvojot vienā no Sandals Jamaikas viesnīcām, Jūs varat apmeklēt un izklaidēties septiņos Sandals vai pat visos desmit Sandals & Beaches viesnīcu kompleksos.

Stay at 1, Play at 3 ! Dzīvo vienā no tām un izklaidējies visās trijās! Tāda iespēja ir arī Sandals Sentlūsijas vai Beaches Jamaikas viesnīcu kompleksos.

Jums atliek vien izvēlēties piemērotāko viesnīcu, aizpildīt zemāk redzamo pieteikuma formu un konsultēties ar NAOS ceļojumu konsultantiem.

Ultra All Inclusive kūrorti

Jamaika, Montego līcis

Cena no 625EUR

Akcijas atlaide līdz pat 40%! Izbaudi pašā dzīvībā, pulsējošās Karību jūras pilsētas sirdi!

Lasīt vairāk »

Kāzas Karību salās

Bezmaksas kāzu komplekts

Komplekts Aisle to Isle piedāvā orhideju pušķi fuksiju krāsā, skaistu galda noformējumu, baltu kāzu torti, kā arī citus produktus un pakalpojumus.

Lasīt vairāk »

Medusmēnesis Karību salās

Bezmaksas medusmēneša komplekts

Dzirkstoša sagaidīšana, romantisks žests un brokastis gultā

Lasīt vairāk »

Kāzu gadadiena!

Kāzu gadadienas bezmaksas komplekts

Romantiskas vakariņas, brokastis gultā un piemiņas dāvana no kūrorta

Lasīt vairāk »