Cena no 939EUR

*cena EUR no 940,17. Paradīze patiesiem safari cienītājiem!

Kenija aizņem 582 646 km² lielu teritoriju un tajā ir aptuveni 30 miljonu iedzīvotāju, ar vairāk nekā 40 etniskajām grupām. Šī etniskā dažādība ir radījusi harmonisku cilvēku sajaukumu ar bagātu kultūras mantojumu, kas tiek attainots dziesmās, dejās, mākslā un rokdarbos. Nacionālā valsts valoda ir Kishwahili un arī angļu valoda, kas tiek izmantota dažādos saziņas līmeņos. Šīs valsts galvaspilsēta ir Nairobi un Mombasa ir tās galvenā osta. Te ir 59 nacionālie parki un rezervāti.
Šīs teritorijas ietvaros ir atrodamas ļoti dažādas ainavas, sākot ar ledājiem līdz neauglīgam tuksnesim, no bagātīgām savannām līdz saulē mirdzošiem ezeriem Lielās aizas ielejā (Great Rift Valley), no bieziem mežiem līdz apburošām piekrastēm.

Neviena no Āfrikas valstīm nevar lepoties ar tik lielu savvaļas dzīves bagātību un dažādību, un safari mīļotājiem šī ir patiesa paradīze! Raženā Masai Mara savanna ir kļuvusi par slavenu vietu, kur var novērot iespaidīgo ikgadējo gnu un zebru migrāciju. Arī Kenijas putnu valsts ir iespaidīgi bagātīga, ar četri simts sugām vien tikai pie Aizas ielejas ezera, un rozīgā ainava pāri flamingo populācijai ir it sevišķi apbrīnas vērta.
Gandrīz visas Āfrikas savvaļas dzīvnieku un putnu sugas ir novērojamas Kenijā. "Lielais piecinieks" (zilonis, degunradzis, lauva, bizonis un leopards) ir aplūkojams vismaz divos parkos (Masai Mara un Amboseli).

Lieliskā Kenijas piekraste atrodas iekš aizsargājama patvēruma burvīgiem koraļļu rifiem, kur šo krāšņo zemūdens pasauli var aplūkot nirstot kristāldzidrajās lagūnās un līčos. Piedevām šeit ir iespēja atpūsties un izbaudīt šo paradīzi, uzturoties pludmales kūrortos un viesnīcās.

Pateicoties tam, ka AustrumĀfrika atrodas tuvu pie Ekvatora, naktis un dienas ir gandrīz līdzīgas visu cauru gadu. Piekrastē parasti ir karstāks un gaiss ir mitrāks. Rīti centrālajā augstienē var būt pavēsi, kamēr ziemeļu un ziemeļu austrumu daļā dienas ir sausas. Lielākoties ilgā lietus sezona ir no aprīļa līdz jūnijam, un īslaicīgi lieti ir novērojami no oktobra otrās puses līdz novembrim. Jūlijs un augusts parasti ir vispateicīgākais laiks ceļošanais uz šejieni.

Piedāvājam Jums iepazīt šo Āfrikas valsti ar pieredzējušiem gidiem un šīs vietas patiesiem pazinējiem. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti dažāda veida braucieni: fotogrāfiskais safari, kalnā kāpšanas maršruti, vietējās kultūras atklāšana, piedzīvojumi ģimenēm vai idilliska atpūta pludmalē.
Zemāk Jūs varat iepazīties ar dažādām braucienu programmām, kuras ir iespējams pielāgot individuālām vēlmēm:
Programma "Lielās Aizas ieleja" - 6 naktis/7 dienas.
Programma "Klasiskā Kenija" - 6 naktis/7 dienas.
Programma "Simba" - 6 naktis/7 dienas.
Programma "Piedzīvojums ģimenei" - 7 naktis/8 dienas.
Programma "Safari un atpūta pludmalē" - 10 naktis/11 dienas.
Programma "Deluxe atpūta safari laikā" - 8 naktis/9 dienas.
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri