Cena no 3842EUR

*cena EUR no 3846,15. Valsts, kura piedāvā plašas ekotūrisma iespējas.

namibija Namībijas nosaukums ir cēlies no Namibas tuksneša, kas ir ģeoloģiski unikāla vieta ar savu neskarto un neatkārtojamo dabu. Šī vieta arī vispatiesāk raksturo šīs valsts būtību, kā arī piedāvā visvairāk apmklētās tūristu apskates vietas: Sossusvlei kāpas, Sandwich ostu un Skeletu piekrastes parku (Skeleton Coast Park). Varētu šķist, ka šādās vietās nekas nedz aug, nedz dzīvo, bet, neskatoties uz to, šaurā piekrastes josla atklāj bagātīgu floru un faunu, kas ir pielāgojusies šiem dabas un laika apstākļiem. Dažas no augu un dzīvnieku sugām ir tik ļoti retas, ka ir piesaistījušas vispasaules zinātnieku interesi.

Tā kā Namībijas tūrisma industrija balstās uz valsts dabiskajām vērtībām, tad tūrisma industrijas attīstība ir lielākoties saistīta ar ekotūrismu.

Namībijas dāsnā saules svelme, baggātīgā savvaļas dzīve, gleznainās ainavas un plašais ģeoloģisko fenomenu klāsts padara šo vietu par tādu, kur vienreiz ierodoties ir vēlme atgriezties vēl un vēl. Piedevām tam visam klāt nāk cilvēku draudzīgums un kultūras dažādība, labi veidota infrastruktūra, plaša nacionālo parku izvēle, lieliskas kūrortu un izmitināšanas iespējas, kas piedāvā gan pieczvaigžņu luksus kategorijas viesnīcas vai ērti un labi aprīkotas viesu kotedžas, kā arī vienkāršas viesu mājas vai nometnes.

Arī aktīvās atpūtas piekritējiem Namībija var piedāvāt ļoti plašas iespējas: planēšana, došanās pārgājienos, lidojumi gaisa balonos, slēpošana smilšu kāpās, braukšana ar riteņiem kalnos, nobraucieni pa krāčainām upēm, medīšana, jāšanas sporti, kā arī lieliska piekrastes un saldūdens makšķerēšana.

Piedāvājam Jums programmu "Namībijas ideālais safari" 16 dienām.
Tā kā ceļojums Jums tiek plānots individuāli, ceļojuma laiks atkarīgs no Jūsu vēlmēm un iespējām. Programmu iespējams mainīt, koriģēt.

Vēl piedāvājam sekojošas ekskursiju programmas Namībijā:
Kalahari bušmeņu dzīvesveids;
Etošas Dabas parka safari;
Sossusvlei safari;
Deltas un ūdenskritumu safari (Okavango delta, Botsvāna, Zambija);
Gondwana 4 tuksnešu apceļošana u.c.
Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri