01.01.2018 - 31.12.2018 Cena no 800EUR

Neaizmirstamu skatu, skaņu, smaržu un garšu maisījums, kā nekur citur - Vjetnama dāvā piedzīvojumus un sajūtu pārpilnību.

Vjetnama Vjetnama ir zeme ar pastkartīšu vērtām bildēm: izkliedētas konusveida salmu cepures un fonā smaragdkrāsas rīsu lauku ainavas; graciozas meitenes eleganti baltās nacionālajās ao dai kleitās, kuras dodas pa pilsētu uz saviem motocikliem; dekoratīvas pagodas un apreibinošas Cao Dai tempļa krāsas.
Šis kultūru sajaukums ir radies no senās un daudzveidīgās vēstures. Tā ir bagāta civilizācija ar saglabātām tradīcijām. Turklāt, vēsture nav aizmirsta - vai tie būtu vēl joprojām augsti godātie antīkie tempļi vai šaušalīgo 20. gadsimta karu vietas.

Skaļā, haotiskā un krāsainā Ho Chi Minh pilsēta apžilbina. 1. apgabalam (Saigonai) ir Franču kolonijas arhitektūra un pārsteidzošas modernas ēkas, sākot ar debesskrāpjiem līdz pat dīvainajai "Atkalapvienošanās pilij". Kara muzejs neslēpj nevienu noslēpumu par Vjetnamas kara šausmām. Veikaliņos Jūs varēsiet aplūkot krāsainos un maigos zīdus, no kuriem var tikt izveidots jebkas, ko Jūs vēlaties; tirgus stendus, pārpildītus ar produktiem un, bagātīgi izrotātos un vīraku smaržās ietītos, Cholon tempļus.

Kontrastā ar pilsētām, Mekongas delta liekas jūdzēm tālu. Dzīves ritms šajā ūdens pasaulē, rīsu laukos, zivju fermās un peldošajos tirgos liekas daudz lēnāks. Mazie Mekongas kanāli savieno zaļās saliņas, kurās, pārsteidzošā pārpilnībā, aug tropiskie augļi.

Vjetnamai ir vēl viens īpašs dārgums - tās garajam krastam ir vienas no pasaules labakajām pludmalēm. Ēnas met kokosriekstu palmas un garās, tukšās smilšu pludmales ir apskalotas ar patīkamu, tīru ūdeni, kā arī džungļu kalni veido klusus līčus. Ķīnas Līcis ir labs piemērs: perfektā pludmale ir gandrīz 30 km gara un atrodas uz ziemeļiem no vecās pasaules Hoi An pilsētas.

Piedāvātās programmas:

Programma "Fascinējošā Vjetnama" 7 dienām - brauciens sākas Vjetnamas ziemeļos un beidzas dienvidos. Cena vienam cilvēkam no 800 Eur.
Programma "Paradīzes pludmales Vjetnamā" 14 dienām - brauciens sākas Vjetnamas ziemeļos un beidzas dienvidos. Cena vienam cilvēkam no 1350 Eur.
Programma "Atklāj Indoķīnu - no Vjetnamas uz Kambodžu un Laosu" 16 dienām - brauciens sākas Vjetnamas ziemeļos, turpinās Vjetnamas dienvidos, Kambodžā un beidzas Laosā. Cena vienam cilvēkam no 1960 Eur.

! Programmas ir iespējams pagarināt ar atpūtu pludmales kūrortā! Programmas ir iespējams koriģēt, balstoties uz Jūsu vēlmēm. Piedāvātās viesnīcas ir tikai viens no variantiem.
Ir iespējami ceļojumi tikai dienvidos, tikai ziemeļos, velotūres, kā arī golfs Vjetnamā.

Aptuvenās aviobiļešu cenas: Rīga - Vjetnama - Rīga, ar pārsēšanos 970 Eur/pers.

Klimats
Vjetnamai ir tropiskais musonu klimats, kas būtiski atšķiras ziemeļos un dienvidos.

Reģions
Lietus sezona
Sausā sezona
Karstākais mēnesis
Vēsākais mēnesis
Hanoi
Maijs-Okt
Nov-Apr
Jūnijs (32.8)
Janvāris (13.8)
Halong
Maijs-Okt
Nov-Apr
Jūlijs (31.6)
Janvāris (13.5)
Sapa
Marts-Nov
Dec-Feb
Augusts (23.2)
Janvāris (06.2)
Hue
Jūl-Jan
Feb-Jūn
Augusts (34.5)
Janvāris (17.2)
Danang
Jūl-Jan Feb-Jūn Jūnijs (34.2)
Janvāris (19.0)
Dalat
Apr-Nov
Dec-Marts
Aprīlis (26.8)
Februāris (10.0)
Nhatrang
Sept-Dec
Janv-Aug
Augusts (33.2)
Janvāris (20.5)
HCM pilsēta
Maijs-Nov
Dec-Apr
Aprīlis (34.8)
Janvāris (21.0)Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri