01.10.2018 - 01.12.2018 Cena no 1167EUR

*cena EUR no 1168,09. Individuālas programmas uz Taizemi tiem, kas vēlas atpūtu pludmalē vai aktīvas ekskursiju programmas.

Piedāvājam individuāli plānotus braucienus, kuru mērķis ir iepazīt Taizemes dažādību.
Taizeme ir vieta, kur var atrast visu, pēc kā kāro ceļinieka sirds. Šeit ik uz soļa acīm paveras budistu tempļu bagātība, no kurām pati svētākā vieta ir Smaragda Budas templis Bangkokā. Ja Jūs vēlaties iepazīt Thai kultūru no cita skatījuma, piesakieties uz ēdienu gatavošanas kursiem pieczvaigžņu viesnīcā vai dodieties uz klasisko izrādi renovētajā art deco stila teātrī galvaspilsētā. Arī sporta cienītāji šeit var rast iespēju izpausties, traucoties pa plūstošajām upes krācēm un ūdenskritumiem valsts lielākajā nacionālajā parkā; dodoties izjādē uz ziloņa muguras pa kalnainu ainavu ieskautām takām, kā arī atklāt apslēptus dārgumus, nirstot Andamanas jūras ūdeņos. Tie, kas vēlas baudīt mierīgu atpūtu, var nodoties golfa spēlei kādā no piekrastes kūrortiem, kā piemēram, Hua Hin vai nemainīgi slavenajā Puketā. Varbūt vēlaties apgūt Muai Thai kikboksu, paralēli atpūšoties Ko Samui kūrortā?
Taizeme piedāvā arī mazāk spraigas izklaides iespējas, piemēram, nodošanos meditācijai budistu stilā kādā meža ieskautā klosterī vai ļauties veselības uzlabojošai masāžai zem palmu ēnām
pludmalē. Pēc iepirkšanās izslāpušajiem, noteikti ir jādodas uz nakts tirdziņiem vai, piemēram, nedēļas nogales tirgu Bangkokā. Dodoties leģendārajā Austrumu ekspresī, Jūs iepazīsiet arī dažādus vēsturiskus aspektus, kas saistīti ar seno Siāmas karaļvalsti un Otro pasaules karu.
Lai gūtu neaizmirstamus iespaidus par šo unikālo pērli zemes virsū, tā ir jāiepazīst no dažādiem skatu punktiem.

Galvenās līnijas, kas raksturo Bangkoku, ir vienmēr smaidīgās taizemiešu sejas, mieru nesošie budistu tempļi un augstas kvalitāties Thai ēdieni. Bangkokā tiek piedāvāta gan lieliska moderna infrastruktūra, kas ļaus pat prasīgākajiem klientiem izvēlēties sev tīkamāko atpūtu, tajā pašā laikā izjūtot senatnīgo pilsētas šarmu. Šeit apvienojas modernais ar vēsturisko, papildinot viens otru. Pašā pilsētā ir ap 400 iespaidīgu budistu tempļu, greznas pilis un neskaitāmi iepirkumu centri. "Karaliskās upes" kanāli, kas vijas cauri visai pilsētai, ataino patieso taizemiešu ikdienas dzīvi. Pateicoties šiem samezglotajiem ūdens ceļiem, Bangkoka tiek dēvēta par austrumu Venēciju...
Pēc Bankokas pilsētas apskates, kurai iesakām veltīt vismaz trīs dienas, priedāvājam iepazīt Taizemes dienvidu daļu (Puketa, Pataija, Ko Samui, Cha Am un Hua Hin) vai Taizemes ziemeļu daļu (Chiang Mai, Chiang Rai, Mae Hong Son). Ja dodaties ilgākā ceļojumā (aptuveni divu nedēļu garumā), tad var kombinēt ceļojumu gan ar ziemeļu, gan dienvidu daļas apskati, lai varētu gūt plašāku ieskatu par Taizemi.

Piedāvātās programmas:


Programma "Kolorītā Taizeme" 13 dienām - Bangkoka, Kančanaburi, Aijutajas slavenie tempļi.
Programma "Daudzveidīgā Taizeme" 13 dienām - Bangkoka, Kančanapuri, Kwai upe, džungļi un atpūta Puketā.
Programma "Tradicionālā Taizeme" 12 dienām - ekskursijas Bangkokā un atpūta Puketā.
Programma "Zelta trijstūris" 13 dienām - Bangkoka, Chiang Mai, Zelta trijstūris, Chiang Rai un atpūta Puketā.
Taizemes ziemeļu daļa
Taizemes dienvidu daļa
Ekskursijas Bangkokā

Programmas iespējams koriģēt, balstoties uz Jūsu vēlmēm! Piedāvātās viesnīcas ir tikai 1 no variantiem!

Ņemiet vērā, ka cenas Ziemassvētkos un Jaunā gada laikā ir augstākas! Jautājiet NAOS ceļojumu konsultantiem!

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri