10 iemesli, kāpēc izvēlēties kruīzu

Cena.
Neviens ceļojums nepārspēs kruīzus naudas ekonomijas ziņā - Jūs aplūkosiet vairākas pilsētas un valstis viena kruīza laikā. Lielākā daļa izklaižu, kā arī ēdināšana tiek iekļauta kruīzu piedāvājumu paketēs.

Ērtums. Lai arī cik valstis jūs apceļojat kruīza laikā, Jums nav jādomā par savām mantām, jo tās gaidīs Jūs atgriežamies no ekskursijām un apskates vietām. Atrodoties uz klāja, nav vajadzīgas nedz somas, nedz maki.

Daudzveidība. Tūkstošiem maršrutu no simtiem ostu visos septiņos kontinentos. Katrs atradīs sev vispiemērotāko un tīkamāko ceļojumu piedāvājumu.

Izvēle. Pusdienot šortos vai vakariņot vakarkleitās – šodien kruīzi piedāvā gan ikdienišķus, gan luksusa braucienus. Vai tas ir piedzīvojumiem bagāts kruīzs, vai vienkārši atpūta pie baseina – tas ir Jūsu kruīzs, tā ir Jūsu izvēle!

Komforts. Kajītes ar skatu uz okeānu, kajītes ar balkoniem, vairāki luksusa apartamenti. SPA un sporta aktivitātēm paredzētas vietas ir tikai dažas no daudzajām patīkamajām niansēm, kuras varēsiet izbaudīt kruīza laikā.

Piedzīvojums. Nosakiet, ko Jums nozīmē piedzīvojums, un mēs atradīsim tieši Jums paredzētu kruīzu. Pārgājiens pa Aļaskas ledājiem, sērfošana Havaju salās, savvaļas dzīves vērošana Galapagu salās, labākās Karību jūras pludmales atklāšana – tas viss ir iespējams!

Dalīšanās pieredzē. Kruīzi piedāvā vienreizēju iespēju satikt citus ceļotājus, ar kuriem dalīties jauniegūtajos iespaidos. Esiet gatavi neaizmirstamām atmiņām un, iespējams, ilgai un ciešai draudzībai.

Satieciet ekspertus vai paši kļūstiet par tādiem. Daudzas kruīzu kompānijas piedāvā īpašas programmas, kas bagātinās Jūsu zināšanas un pieredzi. Literatūra, mūzika, labu vīnu un pavārmākslas izzināšana, antīku mākslas darbu apskate, iepazīšanās ar savvaļas augiem un dzīvniekiem ir tikai dažas no piedāvātajām izvēlēm.

Piedzīvojiet vēl vairāk! Daudzās ostās Jums būs iespēja baudīt gan džungļu safari, gan vēsturisku pilsētu apskates, raudzīties delfīnu peldēs un izvēlēties daudzas citas dažādu ekskursiju paketes, ko Jums piedāvās, ierodoties katrā valstī.

Kopības sajūta. Ceļojot lielākās cilvēku grupās, ar ģimeni un draugiem, nav labākas izvēles par kruīzu!

Aļaska un Kanāda

Aļaskas ledāji

Cena no 704EUR

8 un 9 dienu kruīzi: Vankūvera, Kečikana, Džūno, Skegveja, Sietla, Viktorija, Prince Rupert.

Lasīt vairāk »

Arktika un Antarktīda

Grenlande, Disko līcis

14.06.2016 - 22.06.2017 Cena no 5643EUR

*cena EUR no 5,644. Šis kruīzs Jums ļaus iepazīties tuvāk ar aisbergiem un iespaidīgajiem kalnu veidojumiem. Jūs paciemosieties vietējās apmetnēs un ciematos, kā arī piedzīvosiet inuītu vienreizējo kultūru, vēsturi un dzīvesveidu.

Lasīt vairāk »

Austrālija

Klusā okeāna dienvidi

01.01.2018 - 08.12.2018 Cena no 1024EUR

10 un 11 dienu kruīzi no Sidnejas uz Jaunkaledoniju un Vanuatu.

Lasīt vairāk »

Karību jūra un ASV piekraste

14 nakšu Karību kruīzs ar lidojumu no Londonas

05.11.2018 - 19.11.2018 Cena no 1777EUR

Ar P&O kuģi Britannie

Lasīt vairāk »

Vidusjūra

Francija, Itālija un Malta ar Costa Pacifica

Cena no 409EUR

Lasīt vairāk »