Cena no 310EUR

3 dienas un ilgāk, iepazīstot tādas burvīgas Francijas rivjēras pilsētiņas kā Monako, Montekarlo, Eze, Kannas un Antibas.

   
    Nica - piektā lielākā Francijas pilsēta ir kā magnēts tūristiem, kuri ierodas šeit no visas pasaules. Šī pilsēta ir īpaša ne tikai ar savu šarmu, bet arī ar tās zinātnes un tehnoloģijas inovācijām, radot tādus centrus kā Acropolis un Sophia Antipolis.

    Nicas elegantais un reizē vienkāršais šarms pievilina daudzus cilvēkus, kuri pat ziemas laikā šeit smaidot bauda patīkamo klimatu, sēžot kafejnīcu terasēs uz slavenās Promenade des Anglais. Saules pārpildītajās vasaras dienās, pastaigājoties gar jūras krastu, paveras iespaidīgs skats uz slavenām luksus viesnīcām, piemēram, Negresco.

    Nicas arhitektūras pamatā ir Dailes laikmeta (Belle Epoque) vai baroka stils. Brīnišķīgi nami, ieskauti puķu dārzos un parkos, vilinoši gozējas Chateau uzkalnos.

    Vienīgais veids, kā iepazīt Nicu, ir doties pastaigā pa zeltaino toņu izraibinātajām ieliņām, klausoties "Niçois" valodu un nogaršojot no kalnumētras gatavotus ēdienus. Noteikti nevajadzētu palaist garām iespēju nogaršot ar sīpoliem, anšoviem un olīvēm pildītos pīrāgus, kas saucas Pissaladieres, dārzeņu un tunča mazītes, sauktas par Pan Bagnat, kā arī Nicoise salātus vai slaveno Ratatouille - tomātu un cukīni sacepumu.

    Nica ir pilsēta, kura dižojas arī ar mākslas un kultūras vērtībām. Naktij iestājoties, visa pilsēta tiek izgaismota, sevišķi vasaras laikā. Katru dienu Cours Soleya ir puķu tirdziņš, kur no rītiem var iegādāties arī augļus un dārzeņus. Katrs Nicas skvērs ir piepildīts ar tirdziņiem, boutique bodītēm un restorāniem, padarot šo pilsētu par dzīvespriecīgu vietu, kuru ir vērts apmeklēt.

Cenā vienam cilvēkam ietilpst:

- lidojums Rīga-Nica-Rīga;
- dzīvošana divvietīgā numurā 3* viesnīcā (ar brokastīm);
- apdrošināšana.

    Par papildus samaksu ir iespējams iegādāties ekskursijas un transfērus. Ekskursiju piedāvājumu un izmaksas varat atrast šajā pielikumā: Ekskursijas Nicā.
    Vairāk informācijas par tuvumā esošajām pilsētām varat atrast šajā pielikumā: Pilsētas Nicas tuvumā.

* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas. 

!Ceļojumu iespējams plānot arī ar Ryanair un "Airbaltic" akcijas cenu lidojumiem, kā arī atpūtai darba dienās!

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri