Cena no 360EUR

4 dienas / Romas slavenākās vietas: Trevi strūklaka, Navona laukums un slavenā A.Bernīni projektētā Četru upju strūklaka, Marka Aurēlija kolonna, mūsu ēras 1.gs. pēc imperatora Adriāna pavēles uzceltais visu dievu templis – Panteons ar vislielāko kupolu pasaulē, Sv.Pētera laukums un Enģeļu pils, Sv.Pētera katedrāle. Ievērojamākie pieminekļi – Viktora Emanuela II piemineklis, Mikelandželo projektētais Kapitolija laukums, Romas forums, Palatīns, Sv.Pētera katedrāle ar Mikelandželo statuju “Mozus”, Kolizejs, Konstantīna arka, Tita arka, Veneras un Romas templis, Kaja Kestija piramīda.

Visi ceļi ved uz Romu!
Imperatoru laiku tempļi, kristiešu baznīcas, renesanses pilis un baroka bazilikas burtiski ieskauj vienu no senākajām un apbrīnojamākajām Eiropas pilsētām. Ekskursijas laikā pa Romu Jūs redzēsiet Kolizeju, Venēcijas laukumu, Romas Forumu, Spānijas laukumu, Romas populārāko strūklaku Trevī, Kapitolija pakalnu ar paša Mikelandželo projektētām kāpnēm un, protams, Vatikānu – mazāko valsti pasaulē. Vatikāna muzejos varēsiet apskatīt unikālas mākslas vērtības– tur atrodas Rafaēla zāle, skulptūru galerija, gobelēnu galerija, karšu galerija, pasaulslavenā Siksta kapela, Mikelandželo “Pastarā tiesa” un “Genesis”. Vatikānā no kupola skatu laukuma redzēsiet pilsētu kā uz delnas. Droši vien arī pasēdēsiet uz Spāņu kāpnēm.


Cenā vienam cilvēkam ietilpst:
- lidojums Rīga - Roma - Rīga;
- dzīvošana divvietīgā numurā 3* viesnīcā pilsētas centrā (ar brokastīm);
- apdrošināšana.

Dažas no ekskursijām, kuras iespējams pasūtīt iepriekš:
- ekskursija pa Romu (pilna diena vai pus diena);
- Vatikāns;
- naksnīgā Roma;
- naksnīgā Roma un vakariņas;
- Neapole, Kapri, Anakapri, Sorrento;
- Neapole, Pompeji, Sorrento;
- Florence.

* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas.

!Ceļojumu iespējams plānot arī ar Ryanair un "Airbaltic" akcijas cenu lidojumiem, kā arī atpūtai darba dienās!

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri