Cena no 285EUR

3 dienas / Prāgas ievērojamākās vietas: Vecpilsētas laukums, rātsnams un slavenais astronomiskais pulkstenis, Tīna Jaunavas Marijas baznīca, Sv.Nikolaja baznīca, Fransa Kafkas dzimšanas vieta, ebreju kvartāla centrs, Maizela sinagoga un ebreju kapsēta, kā arī Višehrada, Meinsa pils, Zofina pils, Nacionālais teātris, Prāgas pils, Kārļa tilts, Hradčanī – Loreta, karaļa pils, Sv.Vita katedrāle, Sv.Jura bazilika un Zelta ieliņa.

Prāga Prāga - simt torņu un "zelta pilsēta". Prāga ir tik liela un daudzveidīga, ka katrs atradīs šeit to, ko meklē. Jūs apburs tās brīvais gars, šaurās un līkumotās ieliņas, ielu muzikanti un, protams, arhitektūra. Mākslas un muzeju mīļotājiem iesakām apmeklēt Loretu, Prāgas gleznu galerijas, Vaska figūru muzeju. Ar funikuleru Jūs varat uzbraukt Petršina kalnā un apskatīt pilsētas panorāmu no Eifeļa projektētā Petršina skatu torņa. Tas Jūs pārliecinās par to, ka Prāga pamatoti tiek dēvēta par simt torņu pilsētu. Brīvajā laikā iesakām apmekēt jaunāko akvaparku „Kladno”. Noteikti iegriezieties krietnā kareivja Šveika krodziņā "U Kaliha" un atstājiet uz sienas savu autogrāfu!
Kutna Gora - Čehijas karalistes sudraba dārgumu krātuve (60 km no Prāgas). Šī pilsēta iekļauta UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā. Ievērojamākie Kutna Goras arhitektūras pieminekļi ir gotikas stilā celtās Sv.Jakuba un Sv. Varvaras katedrāles.
Jums būs iespēja apmeklēt bijušo naudas kaltuvi un Gradeka ēku, kas atrodas pils mūros. Tagad šeit ir iekārtots muzejs, kas veltīts sudraba ieguves vēsturei, Jums būs arī iespēja pabūt vienā no viduslaiku šahtām.


Cenā ietilpst:
- lidojums Rīga-Prāga-Rīga,
- brokastis viesnīcā,
- uzturēšanās 4* viesnīcā centrā divvietīgā numurā 2 naktis (ar brokastīm),
- transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ.

! Cena var mainīties atkarībā no vietu pieejamības lidmašīnā un viesnīcā, kā arī, ja vēlaties citas kategorijas viesnīcu vai numuru!

Iespējamās ekskursijas:

Ekskursija pa pilsētu - 30 EUR (3 ½ stundas).
Pastaiga pa pilsētu - 16 EUR (3 stundas).
Informatīva ekskursija pa pilsētu - 19 EUR (2 stundas).
Kruīzs pa Vltavas upi ar pusdienām un mūziku - 37 EUR (2 ½ stundas).
Kruīzs pa Vltavas upi ar kafiju un kūkām - 21 EUR (2 stundas).
Detalizēta Prāgas pils apskate - 33 EUR (3 ½ stundas).
Prāga naktī - 60 EUR (4 stundas).
Kutna Hora - 40 EUR (5 stundas).
Karlovy Vary - 68 EUR (10 stundas).


Mūsu ceļojuma konsultanti labprāt sniegs sīkāku informāciju.
Tālr. 67279629

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri