Cena no 260EUR

3 dienas / Pilsētas ievērojamākās vietas: Piazza del Duomo galerija un katedrāle; Piazza della Scala; opera; vēsturiskais viduslaiku Milānas centrs - Mercanti laukums; slavenākais Milānas piemineklis Castello Sforzesco; Sant Ambrogio laukums un bazilika - vecākā baznīca pilsētā; viena no krāšņākajām renesanses celtnēm Santa Maria delle Grazie baznīca; Republikas laukums; Sempionas parks ar neoklasicisma pieminekli.

Modes, mākslas, futbola industrija un finanšu tirgi neoficiāli kronējuši Milānu par Itālijas galvaspilsētu. Dodieties nedēļas nogalē uz Milānas modes un izpārdošanas centriem. Milānas ikdiena, iepirkšanās centri, teātri, galerijas un restorāni koncentrējas ap Katedrāles laukumu (Piazza del Duomo), kuru ir vērts apskatīt.
Nobaudiet aperitīvu šarmantajās Katedrāles laukuma kafejnīcās. Naksnīgo Milānu labāk varēsiet iepazīt Navigli un Ticinese naktsklubos.


Cenā vienam cilvēkam ietilpst:
- lidojums Rīga - Milāna - Rīga;
- dzīvošana divvietīgā numurā 3* viesnīcā pilsētas centrā (ar brokastīm);
- apdrošināšana.


Ekskursijas ar autobusu, kuras iespējams rezervēt iepriekš:
- pilsētas ekskursija:
Duomo - S.Lorenzo - Darsena - S. Maria Delle Grazia - Fontana laukums - Porto Venezia - Centrālā stacija - Vialepasubio - Viale Legnano.

Nopērkot šo biļeti, Jūs dienas laikā pārvietojaties ar autobusu, un varat gan izkāpt, gan iekāpt jebkurā no šīm vietām un turpināt ekskursiju.


* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas.

!Ceļojumu iespējams plānot arī ar Ryanair un "Airbaltic" akcijas cenu lidojumiem, kā arī atpūtai darba dienās!

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri