Cena no 290EUR

3 dienas / Berlīnes ievērojamākās vietas: Piemiņas baznīca, Berlīnes mūra paliekas, Prūsijas parlamenta ēka, Potsdamas laukums, Bundestāgs, Frīdriha iela, Aleksandra laukums, Berlīnes rātsnams, TV tornis, muzeju sala, Berlīnes Doms, Humbolta universitāte, Sv. Hedvigas katedrāle, slavenākā Berlīnes iela “Unter den Linden”, Brandenburgas vārti, Vācu Valsts opera, Olimpiskais stadions, Šarlotenburga uc.

   Brauciena laikā Berlīnē starp mākslas galerijām, fotoizstādēm, dizaina un interjera veikaliem Jūs varat izbaudīt arī kādu no kultūras pasākumiem, kas šajā pilsētā notiek nepārtraukti. Friedrichstadtpalast – vispopulārākais un lielākais varietē teātris Eiropā Jums piedāvās greznu programmu jebkurā sezonā un jebkurai gaumei.     Berlīne ir koncertu, kultūras un mākslas metropole. Iepazīstiet pilsētas vēsturisko centru: Aleksandra laukumu, Brandenburgas vārtus, kas ir pilsētas simbols, Sarkano rātsnamu, Sv. Marijas baznīcu, Domu, Reihstāgu. Brīvajā laikā apmeklējiet Berlīnes zooloģisko dārzu, Akvāriju, Berlīnes muzejus.

Cenā vienam cilvēkam ietilpst:
- lidojums Rīga - Berlīne - Rīga;
- dzīvošana divvietīgā numurā 3* viesnīcā pilsētas centrā (ar brokastīm),
- apdrošināšana.

Ekskursijas, kuras iespējams pasūtīt iepriekš:
- ekskursija pa Berlīni (pilna vai pus diena);
- Potsdama un Sansusī parks.

* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas. 

!Ceļojumu iespējams plānot arī ar Ryanair un "Airbaltic" akcijas cenu lidojumiem, kā arī atpūtai darba dienās!

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri