Cena no 310EUR

4 dienas. Ievērojamākās vietas: osta, De La Seu Katedrāle, St. Jaume laukums, “Gotiskais kvartāls”, olimpiskais ciemats un stadions, Montjuich kalns, Kolumba statuja, St. Jordi pils, vēršu cīņu arēna, Pikaso muzejs.

Barselona Jūs pārsteigs ar pludmalēm, kalniem, saulainām terasēm, fascinējošu arhitektūru, kataloniešu virtuvi un reibinošām izklaides iespējām. Spānijā ir viss - krāšņa daba, dzīvespriecīgi cilvēki, garšīgi ēdieni, lielisks vīns, interesanta mūzika, saule, jūra, muzeji un apskates vietas.
Barselona ir otra lielākā Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, viena no lielākajām Vidusjūras ostām. Vecpilsētas centrs - Barri Gotik - ir viduslaiku celtņu un tempļu muzejs zem klajām debesīm. Šeit atrodas arī Pablo Pikaso muzejs.
Barselonas centrālā katedrāle La Seu ir vislielākā gotikas stila celtne Spānijā. Netālu izvietotie laukumi un pilis (Bīskapa pils, Palau de Generalitat, Placa del Rei) ir īsti Eiropas baroka šedevri. Barselonas pērle ir nepabeigtā Sagrada Familia katedrāle, ko cēlis slavenais spāņu arhitekts Antonio Gaudi. Pasaulslavenajā Las Ramblas bulvārī katram ir iespēja parādīt sevi un aplūkot citus. Jūras krastmalā slejas Kristofora Kolumba piemineklis. Barselona ir apburoša, spilgta un enerģijas pilna pilsēta. Izklaides, tirdzniecība, kultūra un māksla šeit ir neatņemama ikdienas dzīves sastāvdaļa.


Cenā vienam cilvēkam ietilpst:
- lidojums Rīga - Barselona - Rīga;
- dzīvošana divvietīgā numurā 3* viesnīcā pilsētas centrā,
- apdrošināšana.


Dažas no ekskursijām, kuras iespējams pasūtīt iepriekš:
- klasiskā ekskursija (no rītiem vai pēcpusdienās);
- Monserata kalns un bazilika;
- flamenko nakts;
- pilnas dienas ekskursija pa Barselonu.

* - norādītā cena ir par iespējami lētāko lidojumu. Cena var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības un izvēlētās viesnīcas.

!Ceļojumu iespējams plānot arī ar Ryanair un "Airbaltic" akcijas cenu lidojumiem, kā arī atpūtai darba dienās!

Pieteikties ceļojumam
Iegūt papildus informāciju
Vārds
Uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Adrese
  pierakstīt mani jaunumu listē
Komentāri